Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megöltem egy szellemet, most...

Megöltem egy szellemet, most az ezo-tv-t hívjam vagy ide írjak ki egy kérdést?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 14:50
 1/5 anonim válasza:
:O azt meg hogy?
2012. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne poénkodj a szellemvilággal, mert pórul jársz!
2012. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jaaaj gondoltam írok egy jó poént válaszként, de elolvastam az előzőt és meggondoltam magam!! xdxd
2012. febr. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mulan11 válasza:
Akkor most nagy bajban vagy.Ha szellemet,a túlvilágon tett (legalább 66 órával előbb) előzetes bejelentés nélkül terheled,például kettes szint feletti démonkaput nyitsz, B-kategóriás vagy felsőbb szintű megidézést hajtasz végre,vagy az érkezett lényekben súlyos kárt teszel,netántalán megölödelül és nem jelented be 666 másodpercen belül nem idézteted magad az illetékes, túlvilági démonjogi asszisztens előtt és nem teszel részletes eseményleírást az súlyos következményeket vonhat maga után. A behajtók 6 napon belül megérkeznek a lelkedért és az kirendelt ítélet szerint behajtják a kiszabott büntetést,mely a kar elvesztésétől az életfogytiglani elkárhozásig terjedhet.További szép napot!
2012. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mulan11 válasza:

*megölöd

bocsi a helyesírásért,szakadozik a net és így elég szar írni.

2012. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!