Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Segiitenétek nekem pikachu-t...

Segiitenétek nekem pikachu-t idézni? Ehhez milyen kellékek kellenek? Aki segiitene az küldje el a rontó szellemét konzultációra a koppantó manómhoz! 4! négynégynégyes4!

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 23:43
 1/5 Selektra ***** válasza:

Ezzel a vérengző fenevad megidézésével nem nagyon foglalkozunk!


Jó napot! Dr. Kiss Julianna idéző kutató vagyok!

A megidézéshez kell egy 2 méteres fém rúd vagy egy szög! 2 módja van a megidézéshez! Az első:

A 2 méteres fém rudat feszítsd ki egy réten és mássz a tetejére vihar idején, utána a rúd tetején kezdj el sárkány röptetni közben a manód jegyezzen fel mindent! Majd küldje át nekem az utána történteket!

A második lehetőség:

A szöggel nyúlkálj a konnektorba!


Garantálom hogy pár másodpercig kis elektromos szörnyecskékkel fogsz találkozni!

2011. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

xD

te egy ártó szellem vagy távozz sátán távozz! :DD

2011. okt. 31. 00:46
 3/5 Selektra ***** válasza:
Már késő a manómat ráuszítottam a gépedre most már nem távozom! XD
2011. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csakhogy nekem van saját anti-manó koboldfajzatom, ami minden ellenséges lény kiiktat! moat hogy tudok a manódról ráküldöm a koboldomat xDD
2011. nov. 1. 23:35
 5/5 Selektra ***** válasza:

ok feladom!


Ezt mondanám hogyha nem küldtem volna 2 manót!Most már az egyik rajta van a gépeden míg a másik elterelte a koboldod figyelmét és most már nem szedheted ki! XDDDDD

2011. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!