Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nyomjuk egyre erősebben...

Miért nyomjuk egyre erősebben a távirányító gombjait ha kifogyóban az elem? :D

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 19:55
1 2
 1/11 thebully ***** válasza:

:O

Ezen most én is elgondolkodtam.Majd írok ha rájöttem!

2012. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azert mert idegbajosak vagyunk :)
2012. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert idióták vagyunk?
2012. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ez tényleg így van. Az enyémből is tegnap fogyott ki, és erősen nyomkodtam a gondokat :DD
2012. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*gombokat
2012. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gorba válasza:
Nos erre van egy jó válasz. Nekem volt olyan távirányítóm, amiben "lemerülőben" volt az elem, és ha erősebben nyomtam akkor volt hogy működött. Elemcsere után azt hittem, hogy jobb lesz, de nem. Szétszedtem és hát a több év alatt összegyűlt kosz miatt nem érintkezett rendesen. Egy kis körömlakklemosóval megtisztítottam a nyáklapot és láss csodát működött. Úgyhogy abból kiindulva, hogy egy távirányítóba kb 3 évente kell cserélni elemet, ugyanezen idő alatt el is koszolódik. Legalább is ez az én elképzelésem....
2012. márc. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer földhöz vágtam a távirányítót. Istenért se akartak működni a gombok, nem tudtam átváltani, hangot feljebb venni és nagyon ideges lettem és földhöz b..tam :D

Ilyen régi távirányító volt, amibe egyesével voltak a gombok belerakva és kiesett az összes gomb :D éjjel ott puzzle-oztam a gombokkal.. jó volt :D

Másnap kiderült, hogy csak az elem volt lemerülve :D

2012. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
11:16....a tv-d véletlenül nem egy tesla color 431? és 9 voltos elemmel működik a távirányítója?
2012. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gorba válasza:
....vagy régi videoton ;-)
2012. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gorba válasza:
Bocs, Orion akart lenni
2012. márc. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!