Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nyomja az ember erősebbe...

Miért nyomja az ember erősebben a távirányító gombjait, mikor csak az elem kezd kimerülni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én tévém kb. 3-4 éve megvan és azóta nem cseréltem elemet a távirányítóban..
2010. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hátha a befektetett mechanikus energiával visszatölti az elemet a gombnyomás erejéig. :D
2010. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat igen nyomjak. De ha bepiszkolodik a gomb alatti felulet, akkor tenyleg az erosebb nyomassal erdemes probalkozni. Persze a hatotavolsag nem nol meg, csak epp mukodhet ha normalis nyomassal nem akar. Lehet hogy ilyen tapasztalat utan, megint azt hiszik, hogy ugy kell, es pedig csak az elem merult le.
2010. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert csak akkor működik. nem értem mit nem értesz ezen, egyértelmű. Ha a zseblámpában merül az elem is rázogatod.
2010. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!