Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért hiszik azt a szkeptikuso...

Miért hiszik azt a szkeptikusok hogy a NATO legyőzi a Reptoidokat?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan közületek, tizenéves szkeptikusok félvárról veszitek a Reptoid inváziót. Sokszor hallom, hogy ugyanmár jó haderőnk van, különben is csak a gyerekek hiszik hogy van esélyük a Reptoidoknak és nem is kell foglalkoznunk az invázióval. Pedig nem így van ! Árpád is tudja, hogy a Reptoidok bár a főld alól jönnek mégis csúcstechnológiájuk van ?
2012. márc. 10. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy hétvége van, de azért már nem ártana csicsikálni.
2012. márc. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szkeptikusok a reptoidokat nem hiszik, innentől értelmetlen velük a NATO elleni küzdelemről beszélni. Te hiszed a mutáns három és féllábú gumicsirkék győzelmét az ötlábúak felett?
2012. márc. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A NATO valóban nem tudja legyőzni a reptoidokat, mert a technológiájukkal szinte senki nem veheti fel a versenyt. Nagy a félelem és okkal hihetné azt az ember, hogy itt a világ vége, ahogy a maják is megjósolták. De egy valakivel senki nem számolt, amivel még a reptoidok csúcstechnológiája is hatástalannak bizonyul...


[link]

2012. márc. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kedves elozo! valami hasonlot vartam a link kattintas elott de azert koszi! nagyon jot nevettem! eredeti!
2012. márc. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szánalmasak vagytok ezzel a baromsággal. Komolyan nincs értelmesebb dolgoltok, mint egyfolytában a reptoidos kérdéseket kiírni? Nem léteznek. Kitalált az összes többi marhasággal együtt. A legtöbb itt kérdező is csak poénból írja ki, de ez szánalmas. Aki komolyan, az meg beteg!
2012. márc. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát köszi! :D Igazából úgy írtam ki, hogy "már várom az offokat", de ennek örülök akkor! :D
2012. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kinek van baja a reptoidokkal?Vigyázz!
2012. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!