Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan fognak a felkészületlen...

Hogyan fognak a felkészületlen szkeptikusok a Reptoid inváziókor?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódok, az itteni szkeptikusok íránt és minden embertársam felől ! Hogyan fognak reagálni az invázió alkalmával ? Nagyon sok embertársunk felkészületlen és úgy fogják érni őket az Istenek visszaérkezése mint a villámcsapás, ezek az emberek hogyan fognak reagálni ? Mennyi a túlélési esélyük ? Hogyan fognak viselkedni, amikor megjelennek a neméppen bartátságos Reptoid űrhajók és bizony nem lesz ki megvédje őket, csak magukra lesznek hagyatva ?



[link]


2012. febr. 29. 20:19
1 2 3
 1/25 x) ***** válasza:
95%
Aki nem készül föl rá, az megérdemli a halált :) amúgy meg úgyis azokat viszik el akik hisznek bennük, mert ők a jó táptalajok a kísérletekhez.
2012. febr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért a nem szkeptikusok mit csinálnak megdobálják kristálygömbbel az űrhajót? Vagy megidéznek egy démon hadsereget? Esetleg ráveszitek a reptoidokat,hogy a tükör előtt mondják 3x,hogy Bloody Mary? Ha jönne is ilyen invázió nekünk annyi ha ilyen teknikával rendelkeznek gyakorlatilag úgy szétlőhetnék a bolygó mint a halál csillag a Star Wars-ba.
2012. febr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódjatok miattunk.. Azt az inváziót is csak ti fogjátok látni..
2012. febr. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagyok szkeptikus, de hívő sem. Van egy elméletem, de nem kell ezért hülyének nézni, ez csak egy saját vélemény a földönkívüli-ember kapcsolatról.

Hívhatjuk akár reptoidoknak is vagy kis zöld szürke vagy kék emberkéknek is az idegen lényeket. Akik/amik eljöttek ide a bolygóra és létrehozhattak a saját dns-készletükből egy fajt, az embert és mondjuk 1-2 vagy 3 ezer évente eljönnek frissíteni ezt az állományt. Az ufo-észlelések, emberrablások pedig azért lehetnek, hogy megfigyeljék mit is alkottak. Talán a 2012-es jóslatok is erről szólnak, hogy valamilyen módon kapcsolatba kerülünk velük, szóval felfedik magukat az emberiség nagy része előtt is, és akár vegyülnek is velünk. Persze, sok ilyen elmélet is van, mint amit ide leírtam, de ezt osztom.

Nem tudom miért mondja, írja mindenki, hogy barátságtalan, gonosz lények lehetnek. Ha már elakartak volna minket pusztítani, akkor rég megtehették volna. Bár az is lehet, hogy a többséget elpusztítják, akik meg behódolnak nekik rabszolgájukká teszik. Ez már azért a sci-fi része :D

2012. febr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Toma Dominik ***** válasza:
94%
Mitűl fosik fiatalember? Amíg itt van Chuck Norris addig nem lesz invázió oszt' jóvan.
2012. febr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Máskor ne szívjá' ennyit kisfiam!
2012. febr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodhat minden Reptoid hívő, Orbán feltétlen nyerni akar a 2014-es választásokon ezért titkos szavazáson döntöttek hogy a világvége elmarad, de legalábbis elhalasztják, ha valami módon vesztenének akkor addig.
2012. febr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis eszük nem tolják ide a képüket, egyből kapnának egy jó kis büntetést a külföldi rendszámos űrhajókra, aztán kifizettetnék velük 10évre visszamenőleg a súlyadót, elvámolnák az összes fejlett technikájukat,aztán az apeh az súlyadótartozás fejében lefoglalná minden értéküket, és mehetnének közmunkásnak 40ezterért.
2012. febr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 SSJGoku ***** válasza:
én átváltoztam szuper csillagharcossá jöhetnek nyugodtan!!
2012. febr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
mi van az Istenekkel?
2012. febr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!