Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti hisztek ezekben a lényekben...

Ti hisztek ezekben a lényekben? És tudtok róluk valamit?

Figyelt kérdés
Alajos a gyilkos sodrófa, tivadar a tűzokádó wc, Cecil a nyírségi almalopó, Szoppancs a szopkodó szörny, Mihály a marcsingoló, Csoffadt kezű Bill?

2012. márc. 27. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
persze hogy hiszek ha pogácsát nyújtok Alajos mindig meg akar támadni!
2012. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem hittem bennük amíg nem láttam ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=6G5pyFhmAqE

2012. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
10:59-es kommentelő ez egy nagy baromság amit ide belinkeltél! Szörnyek a Földön nem léteznek! egon a brokkoli figyelj ide túl sok mesét/filmet nézel. Biztos hogy nem lehetsz felnőtt mert egy felnőtt ember ilyen hülyeségeket nem kérdez mert tudja hogy ilyenek csak a mesékben/filmekben vannak. Lehet hogy a naprendszerben vannak a Földön kívül lények amik élnek és nem fedeztük fel őket vagy a világegyetemben sőt szerintem biztos de "Alajos a gyilkos sodrófa, tivadar a tűzokádó wc, Cecil a nyírségi almalopó, Szoppancs a szopkodó szörny, Mihály a marcsingoló, Csoffadt kezű Bill" ezeket csak emberek találták ki. Ne nézz szerintem túl sok TV-t. Én nem is szoktam tévézni csak természetfilmeket szoktam nézni. De kiváncsivál tettél honnan szetted ezt a baromságot és te hány éves vagy?
2012. márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
az előző most troll, gyerek, vagy fogyatékos?:D
2012. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
szerintem retardált
2012. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy fogyatékos troll. Szavazzuk le :D
2012. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kiskorú,fogyi ,trrrrróóóóóól
2012. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a 11:30-as?
2012. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!