Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hiszel a ufokban es a termesze...

Hiszel a ufokban es a termeszetfeletti lenyekben (vampirok ferfarkasok stb)?

Figyelt kérdés
Ha igen akk uzit is irj
2012. febr. 12. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vámpírok és vérfarkasok nincsenek. Az elsőt viszont már nem tudom ilyen kategorikusan tagadni, mivel láttam már ezt-azt.
2012. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Megsaccolom a kérdező korát, 9-12 év között. Valószínűleg a hülye rajzfilmek és animék alapján élte bele magát ennyire ebbe a világba. Természetesen vámpírok és vérfarkasok nem léteznek. Földönkívüli élet létezHET, annyit tudunk biztosan, hogy a Marson létezETT.
2012. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
akkora az univerzum, hogy biztosan máshol is meg kellett vetnie a lábát az életnek.. de a hubble űrteleszkóp a földhöz hasonló bolygót is talált ami 600 fényévre van.. fölösleges szerintem, ha létezik is merőben nem tud változtatni az életünkön.
2012. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Itt nem is az a probléma. Az ufokat nem lehet egy kalap alá venni a vámpírokkal.
2012. febr. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 bikfic999 válasza:
szerintem ferfarkasok nincsenek max vérfarkasok
2012. febr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Először is tisztázni kéne az UFO fogalmát. Mint ismeretlen repülő tárgy (Unknown Flying Object) UFOk természetesen léteznek, hiszen számtalan esetben érzékeltek már, láttak már beazonosíthatlan repülő tárgyakat, amelyek mögött valszeg legtöbb esetben semmi rendkívüli illetve földön kívüli sem volt.

Ha értelmes lényekről beszélünk, akik a földet látogatják, látogatták, akkor itt már egész másról van szó. Szerintem léteznek, és voltak is már a Földön. Még ha az emberek 99%-a csak kitalálta, amit látott, ami vele történt, nem tudom elképzelni, hogy ennyien állítanának valótlant. Ezenkívül ha utánaolvasol könyvekben (én sokat olvastam, természetesen mindent amit leírtak fenntartásokkal kezeltem) valszeg akkor is arra jutsz, hogy könnyen elképzelhető, hogy most is és évszázadokkal, évezredekkel ezelőtt is látogatták már a földet. De erről nagyon sokat lehetne írni még ... :)

Vámpírok és vérfarkasok nincsenek, túl sok twilightot nézel ^^

2012. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
jah.
2012. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 RaksashaGirl ***** válasza:

Uuugy birom ha akarki verfarkast meg vampirt emleget, egybol twajlajt.. -.- A csillamvampir meg az alakvalto nem egyenlo a fentiekkel emberek!!! :o a Van Helsing meg a Drakula kihalt, vagz mifene? o.o

amugz az ufokban feltetel nelkul hiszek, a vampirokban legkevesbe, a verfarkasokkal ugy vagyok hogy mivel amugy normal emberek, nem fogod megtudni, hacsak nem ugrik eled farkas avagy bestiaalakban es mondja azt hogy : huu, verfarkas vagyok!

egyebkent bennuk hiszek. 16 Eves letemre en is orulnek ha verfarkas, vagy minimum shapeshifter lehetnek.. *-*

2012. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy 16 éves létedre ilyen agyi szinten állsz, hogy hiszel ezekben.
2012. febr. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A hagyományos értelemben biztos nem léteznek, tehát biztos lehetsz benne, hogy nem fogsz denevérré változó vámpírokkal, gyilkolászó vérfarkasokkal és csészealjakban köröző UFO-kkal találkozni. Az viszont elképzelhető, hogy a hatalmas világűrben más bolygón is van élet, ami pedig a vérfarkasok és vámpírok mítoszát illeti, az kétségtelen, hogy mindkét mítosz a világ összes népének kultúrájában megjelenik, így tehát valami alapja csak van. Véleményem szerint a vámpírmondák a ritka porphyria betegséghez kötődhetnek (ha a betegségről bővebben akarsz tudni, nézz utána a neten, mivel elég helyigényes lenne írni róla), a vérfarkasmondák pedig egy másik ritka betegséghez kötődhetnek, melynek a neve nem jut eszembe, de a túlzott szőrnövekedés jellemző rá. Magyarul a személy aki elkapja ezt a betegséget, rövid idő alatt olyanná válik mint chewbacca fénykorában.
2012. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!