Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hamarosan zombi támadás! Mit...

Hamarosan zombi támadás! Mit tehetünk még? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

az élelem+víz készletek feltöltve,

ajtók bezárva+belülről eltorlaszolva,

a redőnyök le engedve (1-2 ablakon hagyhatom résesre a redőnyt, hogy lássam kint mi a helyzet?)

mit kell még tennünk, hogy a családunk épségben megússza a pár napon belül bekövetkező zombi vándorlásokat/támadásokat??



2012. márc. 30. 01:06
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én is felvagyok készülve a zombi vagy bármilyen más apokalipszisre! Én egy hátizsákot tartok készenlétben amiben kötszer, fertőtlenítő, gyógyszer, víztisztító tabletta, elem, zseblámpa van. Plusz fegyver ami nagyapámnál van meg 1 terepjáró ami készenlétben van mindig. + nagyapámnál ott a diesel tank a föld alatt ami üzemanyagot biztosít. Javarészt konzerv, instant száraz kaja is van a kamrában amiket egy külön kikészített hátizsákban tartok. Egy kis övtáskában iránytű, kés, tűzszerszám van. Mostanában teszem le a vadászati vizsgát, szóval lesz saját fegyver ilyen esetre. (de persze nem emiatt megyek, nem vagyok őrült.)
2012. márc. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Amúgy nem lehet eléggé felkészülni ilyen jellegű támadásokra. Nagyon fontos a szervezettség és a hidegvér! Igyekezni nem pánikba esni! Fontos az összetartás. Lehetőleg kis létszámú faluba, tanyára érdemes menekülni, városokat kerülni! (előző vagyok)
2012. márc. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

köszönöm, a mi autónk is fel van tankolva + van benzin a csomag tartóban hordókban.

Nálunk is konzervek és instant kaják vannak,

a konyha kéesket jobban ki éleztük + kerti szerszámokat (balta, csákány, kasza is magunknál tartjuk)

Lőfegyverünk nincs, vastagabb faágak végét jól kihegyeztük és leástuk a ház köré a földbe + tartunk magunknál. Reggel apukám tervez venni egy láncfűrészt és még vesz benzint. Anyukám a fürdőszobai sósavat is magával hordja.

RUHÁZATTAL HOGY ÁLLTOK? bakancsom nincs ezért könnyű sport cipőben vagyok ha futni kell könnyebb legyen + a hajamat kontyba fogom, hogy nehogy a szemembe fújja a szél vagy bele kapjon egy zombi ha valamiért mégsema házban tartózkodok.

2012. márc. 30. 01:40
 4/16 anonim ***** válasza:
igenám, de figyelem: Ezek a mai zombik között van olyan is akinél van ásó!Múltkor majdnem betört a földalatti bunkerunkba, láttuk h valaki ás ,de szerencsére épp konzervet nyitottam, és a kezembe volt egy kés... tehát a földalatti bunkerek oldalait erős fémlappal megerősíteni!
2012. márc. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Chuck Norris számát tedd be a gyors hívások közé
2012. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Húzz a fejedre egy kotont és egyél meg 6 doboz fogamzásgátlót, és a seggedbe dugj fel pár spirált. Fő a védekezés xD
2012. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én fel vagyok készülve a negyediken lakunk és nincs liftünk. zombi legyen a talpán aki ide feljön :) de ha mégis akkor meghívtam Bear Gryllst, Bud Spensert és Chuk Norist
2012. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

(ilyen chuck norrisos szarokkal ne rontsuk el :D )

2012. márc. 30. 23:34
 9/16 anonim ***** válasza:
Bújjatok el!
2012. ápr. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

en meg a keritesbe is aramot vezettem, szal tuti nem tudnak bejonni, a biztos aramellatas erdekeben meg kulon generatort is epitettem, valamint 24 orara elegendo kulon energia is van. De mindig legyen B terv is, en pl minden nap 4 kor kelek, 1,5 oart edzek( futas, felules, fekvo, kondicio javitas stb) majd 6 korul keltem a tobbieket es 6 tol 7 ig probagyakorlatokat tartunk. gepfegyverek felszerelese, bunker elerese stb.


Ruhazat van minden, az egyk leguljabb ujitas egy nagyon apro drotinges ruha, amin nem tudnak keresztulharapni es persze eleg konnyu ahhoz, h futni tudjak benne. Szal abbol szeretnek meg parat venni.

2012. ápr. 3. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!