Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol vagyok nagyobb biztonságba...

Hol vagyok nagyobb biztonságban, ha támadnak a reptoidok?

Figyelt kérdés

Lassan itt a december és jön az invázió. Most egyedül lakok és éjszakánként a holdat firtatva kissé félek a támadástól. Szeretnék nagyobb biztonságba lenni, majd ha eljön az ideje.

Most kaptam egy olyan lehetőséget, hogy beköltözzek egy koliba, ez elgondolkodtatott. Ott nem lennék nagyobb biztonságban? Ráadásul ott tudnék másokat is rávenni, hogy alkossunk egy reptoid-ellenes sejtet.

Mi lenne a jó döntés a biztonságom érdekében?


2012. febr. 27. 22:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy jó nagy hegyet, kezdj el ásni alá lefele pár száz métert, betonoz ki egy bunkert, majd omlaszd az egészet magadra! Nagy ívben le fognak sza.... bármilyen idegenek jönnek, kilóra se érsz annyit hogy kiássanak :D
2012. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 SSJGoku ***** válasza:
Songokunál
2012. febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudnám javasolni hogy kend be magad fekáliával , lehet csoki is azután menj ki az utcára lehetőleg meztelen és kezd

el ordibálni hogy te vagy orbán viktor, vagy tetszőleges más hirhedt személyiség esetleg csirke

akkor majd jönnek a fehérbe öltözött uriemberek és biztonságos helyre visznek, ahol jó eséllyel erős szövetségesekre talállsz majd....

2012. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

> Mi lenne a jó döntés a biztonságom érdekében?

Vonulj be egy elmegyógyintézetbe.

2012. febr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Elmegyógyintézet!
2012. febr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
..err...khm szóval erre akartam utalni, nem voltam elég egyértelmű.....
2012. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Nincs jó döntés. Jönnek, megerőszakolnak, aztán megesznek.
2012. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Február 27 lassan itt a december, lassan igen:)))+ jön az invázió, lehetőséget ne szalaszd el költözz ott nem találnak meg:)ha mégis akkor:(( sorry
2012. febr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Öltözz be reptoidnak... azt fogják hinni h közéjük tartozol(mivel eléggé ostobák) ,ezért tutinem fognak bántani...ha mázlid van még kémkedni is tudsz...

sok sikert:D

2012. febr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
7es valaszolo tevedsz.Elobb megesznek csak azutan eroszakolnak meg!Ezt mindenki tudja:p
2012. febr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!