Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A nagypapám Schmit Pál. Mit...

A nagypapám Schmit Pál. Mit tegyek ha az osztály társaim csúfolnak e milyatt? Bőveben lenteb

Figyelt kérdés

A dolgozatoknál mindíg aszt hiszík hogy puskáztam vagy másról másóltam.

és a hejesírásom miat is mindíg piszkálnak:/

meg úgy néz ki papa nem fog tudni szerezni nekem egy zsírós álást a paralamentnél ahol tudnám uralni a népet és elnyomni őket meg persze kifosztogatní.

mít tehetek? komoj kérdésre komoj választ ís várók!

16L (Shmit Dóra)


2012. ápr. 9. 19:51
1 2 3
 1/25 FVG ***** válasza:
93%
Nem értem miért teszik ezt... ne foglalkozz vele. Figyelj oda csalás órán, lopás gyakorlaton legyél ügyes, és hazugság-vizsgán koncentrálj, és kiváló lehetsz te is!
2012. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Csalásból, lopásból és hazugságból elég a 3-as. Seggnyalásból szerezd meg mindenképp az 5-öst, és bármi lehet belőled. Sok sikert és kitartás !
2012. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
TE szólj már egy két nó szót az érdekemben nála! Farkas Dávid vagyok és nekem is jó lenne egy parlamenti állás... ha kell még veled is összejövök!
2012. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

hazúgság órából voltam egyedűl jeles tanuló...

még a papa se túdta lefigyízetni az ígazgatóságot anyira hogy szinjeles legyek míndenből

már a korupció se a régi én azt mondom!

2012. ápr. 9. 20:03
 5/25 A kérdező kommentje:

Farkas Dávid, hány éves vagy?

papám régi cipőpucolóját úgy hívtál(azóta már el kelet bocsátaní mert egyre keveseb a pénz amit tud csalni, most hogy kikerűlt a jó kis meleg hejéről)

2012. ápr. 9. 20:05
 6/25 anonim ***** válasza:

Szia Dóra itt Georgijev bácsi! Ez a Tas Lee csak itteni álnév. Holnap viszem az új szakdogákat.


üdv: Nikolai Georgijev

2012. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Farkas Dávid vagyok! 19 éves vagyok!
2012. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Kőszönöm "tass lee".

de aztán váltószasson valamit a szövegen, ne legyen tul felismerhető hogy megínt maga irta! multkor is micsoda balhé volt eből..

2012. ápr. 9. 20:14
 9/25 anonim ***** válasza:
Rendben akkor milyen j-vel írjam a Bibliát?
2012. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

jaly nekem a ly meg a j betűvel nagyon nagy problámáím vannak.

de papuska azt mondta ha nem tudom eldönteni akkor írjak mindent ly-vel! 50%esély hogy bejőn a tip:D

Biblilya? szerintem így hejes lehet

2012. ápr. 10. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!