Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy bernáthegyit hány fokon...

Egy bernáthegyit hány fokon kell mosni?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves bernáthegyi kutyám. Eléggé ápolatlanul néz már ki, gondoltam, mostmár ki kellene mosni. 60 fokon ha kimosom, úgy okés? Vagy bírja a 90-et is? Fertőtleníteni nem akarom, mert azért mégis csak élőlény, nem biztos, hogy a hippot bírná, max egy kis silan öblítő.


Lécci olyanok írjanak csak, akik vágják is a témát!



2012. ápr. 17. 01:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam hogy a bernáthegyit nem szabad kimosni, hanem fel kell vinni származási helyére, a Bernát hegyre, ott hagyni egy éjszakára, és reggel kitisztulva fog kopogni az ajtódon.
2012. ápr. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld kéz!


De sajnos nem áll módomban a Bernát hegyre elvinni, ezért gondoltam a mosógépre.

2012. ápr. 17. 01:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a mosógép is max 8 kg bir el, a kutya biztos nehezebb. Próbálj taxival menni, úgy megúszod 100.000 ft körül, de a kutya késni fog pár napot mire hazaér, és addigra újra koszos lesz, és mehettek újra.

Szóval nem éri meg tisztítani. :D

2012. ápr. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem jókat írnak előttem. Az ilyen nagyméretű kutyákat autómosóba kell vinni.
2012. ápr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszem 40fokon lehet mosni de ha centrized csak 400fordulat szamon mert csomos lesz a bundaja. A cocolino öblitöt hasznald mert azt amugyis macikkal reklamozzak.

A szaritogepbe is tedd be mert megfazik ha csak a kötelre akasztod fel:))))

2012. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
amit az első ír, az az igaz. belehempereg a hóba. illetve ha mindenféleképpen mosógépben mosnád, akkor zipzározd le a bundáját és csak azt mosd ki, mert mint írták, az egész kutya túl súlyos, és nem bírja a mosógép :)
2012. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: Azt hittem olyan abszurditással jössz majd, hogy ,,ne tedd be a mosógépbe a kutyát, mert megfullad / megdöglik benne"


De szerencsére jól fejezdted be a mondatot, és a mosógépet véded elsősorban, ezt megköszönöm szépen, hisz drágább volt, mint a kutya.


Köszi az eddigi válaszokat!

2012. ápr. 17. 16:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Borotváld le tudod mi pénz ma már egy bunda főleg ha ritka,a maradékot meg add el génmanipulált kínai kopasz kutyaként ha meg újból szörös lesz úgyis vissza hozzák.
2012. ápr. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia! Szerintem használj mosó gömböt az gazdaságos is és jól át tisztítja a bundáját:)ja ás elég szerintem a 40fok ;)
2012. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyelj kicsit jobban oda!!! Hisz tudod minden bundát Kínában gyártanak... bernáthegyi bundáján keresd a kis címkét azon rajt van hány fokon kell mosni. Sok Cseresznyét!
2012. ápr. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!