Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hány fokon mossátok ki a...

Ti hány fokon mossátok ki a babaruhákat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40 fokon mosom neki, aztán vasalom.
2012. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40 fokon, és mivel nincs külön bébiprogram a gépemen, ezért én plusz egy öblítést rányomok.
2012. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb cuccát csak 30-40 fokon lehet mosni. Én minden mosáshoz szoktam használni antibakteriális Vanish-t, hogy fertőtlenítse a ruhákat. A textil pelenkákat 60 fokon mosom.
2012. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40 fokon. Öblítő helyett illóolajat és ecetet használok.
2012. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
30 fokon. És csak azt vasalom, ami gyűrődős. Még eddig minden gyerekem életben van. :-)) Még csak nem is betegesek. :-)) Semmi antibakteriális sz--rt nem teszek a cuccaikra, kevés mosószert használok, ugyanis ha valami, hát az árt a bőrüknek.
2012. ápr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
míg újszülött volt a kisfiam kb 6 hónapos koráig külön mostam a ruháit, 40 fokon sensitive mosószerrel és ecettel öblítettem ja és utána vasaltam. Már a sajátunkkal mosom együtt az ő ruháját is de az ecetes öblítés maradt!
2012. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a fiamnak 6 hónapos koráig külön mostam 40 fokon,sensitive mosószerrel,és öblítővel,fél éves koráig mindent vasaltam még a zoknikat is,minden nap tiszta ruha tetőtől talpig...így hallottam másoktól,és kezdő anyaként meg is fogadtam..már a lányomnál első naptól együtt mostam a ruháit a mieinkkel,nem használtam sensitive cuccokat :)) így nem is lett kényes a bőre..nem vasaltam csak a textil pelusokat,sőt néha ha úsztam...még azt se... eredmény sose beteges,ha a fiam valamit haza hozz oviból,most a suliból,NEM kapja el,ha igen 1 nap alatt átmegy rajta,nem is emlékszem hogy volt-e egyáltalán lázas (?) 3 éves múlt..

vagyis a tapasztalat a "steril" gyerekek betegesebbek...szerencsére a fiam se beteges már kinőtte :),igaz ő ha kint volt a kertben homlokáig koszos volt mint egy igazi gyerek,ellenben sok más gyerekkel,akik szegények vasalt ingben ( 2012-es next koll.-ba :D ) mehetnek ki játszani,és nem lehetnek koszosak...meg ügye a játszótér is kész divatbemutató :)


akit érzékenyen érint lepontozhat nyugodtan :D

Én csak le írtam a véleményemet,hátha segíthetek vele más anyukának :)


.. egy 36 éves 2 gyermekes anyuka

2012. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Annyit írnék az előttem válaszolóhoz, hogy hát igen, 2 vagy több gyerekkel sokmindent átértékel az ember....:)

Én is első babánál napi vasalás, mindent. 2-nál örülök, ha pár textilpelusig eljutok....:)

2012. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sehány fokon sem mert nincs babánk.
2012. ápr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szia,


Nekem sincs külön programon. Én 30 illetve 40 fokon mosom a dolgait (3,5 hónapos a kislányom) és mindent egyben. Vagyis amiről úgy érzem, hogy eresztené a színét azt külön veszem, de egyébként a mi aktuális ruháinkat is beleteszem ha nincs meg egy teljes adag és így a miénknek is baba illata van.

2012. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!