Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A szomszéd bácsival mit kezdjek?

A szomszéd bácsival mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Szerintem ö egy reptoid igazából és ráakarom venni, hogy vallja be. Szerintem egy reptoid tábornok vagy ezredes lehet... Gyakran sziszeg is... nagyon gyanús.


Modik ne rakjátok át a humorba, mert ez komoly! Van aki hisz a reptoidokban!


2012. ápr. 18. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Sziszegj neki vissza!

Ha válaszul vissza-sziszeg, és még a farkát is megcsörgeti, akkor nem reptoid, hanem csörgő-kígyóember!

2012. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ez szemétség! :D
2012. ápr. 18. 19:37
 3/9 anonim ***** válasza:

De miért rakták ide??? Ez az UFO észlelések kategóriába való!

Rakjátok már vissza!!!

Ez a kérdés reptoid szakértőknek való!

2012. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Kedves Kérdező!

Ugye te sem gondolod komolyan, hogy reptoidok vannak, élnek, jönnek, vagy már itt is vannak, ráadásul a szomszédbácsi képében!

Az egész reptoid-hír csak kitaláció, mese, nem valóság!!

Ugyanolyan mese, mint bármelyik másik, amit kiskorodban az anyud mesélt, hát ez is csak kitaláció, melyen mindenki csak jókat derül!

Nem tudom, milyen idős vagy, de ha már netezel, gondolom, kinőttél a mese-korszakból! Hát akkor ne is dőlj be minden hülyeségnek, amit hallasz, vagy olvasol itt.

2012. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bodor Tomi: Hát én is ezt mondtam, de csak áttették! :( Így sose derül majd fény a szomszéd bácsi kilétére..
2012. ápr. 18. 20:05
 6/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__2877107..


Ezt a kérdést miért raktátok át a humor témában? Ehhez komoly szakemberek kellenek, mind pl. 404, aki sajnos mostanában már nem ír ide. De vannak még páran. Szóval megkérlek, hogy rakjátok vissza az UFO észlelések kategóriába! Köszönöm!

Üdv!



Ezt a levelet írtam emailban a moderátoroknak, talán visszarakják.

2012. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De miért nem küldi el az emailt???

Rákattintok a küldésre és az írja ki, hogy a levél küldése művelet már folyamatban van, de nem küldi el...

Nem igaz, azért csak próbálkozom :)

2012. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs, nem témában, hanem témába. Még mindig nem akarja elküldeni...
2012. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy reptoid vissza-tartja, mert nem akarják egyelőre felfedni magukat. Háttérben akarnak maradni!
2012. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!