Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Felelsz vagy mersz? Játékra...

Felelsz vagy mersz? Játékra írnátok kérdéseket? Ti hogy játszottátok? Miket tettetek meg?

Figyelt kérdés

A kérdések lehetnek az egyszerűtől az egészen durvákig. Mert a fiúk mindent bevállalnak (mindent!), szóval nekik kemény dió lesz feladatot kitalálni. Ellenben mi (lányok) nem merünk erotikus és ehhez hasonló dolgokat megcsinálni (tudom gáz, de nem akarunk máris ribäncok lenni), szóval mi valami könnyebbet vállalnánk el.

Jöhetnek az ötletek, szotrizgatások, minden. :)

(Ja, és 13-14 éves korosztály)


2012. ápr. 24. 19:42
 1/3 anonim válasza:
0%
én 14 éves lány vagyok :'D mi is szoktuk ezt játszani xD csak nem 13-14 éves fiúkkal, mert nálunk azok nagyon debilek.xD álltalában 16-18 évesekkel :$ énse szoktam erotikus és ehhez hasonló dolgokat csinálni az már durva... én álltalába csak smárolni meg ilyen nem durváat :'D tök jó. xD
2012. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 k.lau13 ***** válasza:
A francba, az előbb elkezdtem leírni egyik kirándulásunkat a sulival, erre a gyökér gép nem kitörli... xD na mindegy, csak röviden, nálunk például van egy "szabály", hogy "kiránduláson mindent lehet", szóval például ilyen hülyeségek, hogy mássz fel a tetőre, igyál pálinkát, öleld meg ezt meg azt, vallj szerelmet ennek meg annak, szólj be a tanároknak/takarítóknak, egyél meg valami két napos felismerhetetlen kaját, vaaagy... ömmhh... "nem merünk erotikus és ehhez hasonló dolgokat megcsinálni (tudom gáz, de nem akarunk máris ribäncok lenni)" egy frászt gáz :D nálunk például, idézem "szájra puszi" a max, ameddig el lehet menni, ebben játék elején megegyezünk... xD aztán ez már értelmezés kérdése, a fiúk nem nagyon szokták betartani... de mindegy :D amúgy 14 leszek :)
2012. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Amelyik 18éves fiú ilyet játszik a 14éves kiscsajjal, azzal sincs minden rendben:')
2012. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!