Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerelmes vagyok egy vörhenyes...

Szerelmes vagyok egy vörhenyes lányba és azt mondták nekem, hogy az ilyenek ellopják az emberek lelkét. Miben leszek más, ha nem lesz lelkem?

Figyelt kérdés
A vörhenyesek olyan vöröshajú, világosbőrű, szeplős emberek. Tévhit velük kapcsolatban, hogy nincs lelkük, de valójában a szeplők jelölik rajtuk, hogy mennyi lelket loptak már el. Gondoltam neki adom az enyémet.

#lélek #Vörhenyesek
2012. máj. 5. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

hülye vagy inkább keress egy szeplőtlen 20éves barna hajú kreol bőrű nagy mellű jó seggű lányt ;) ne állj le ilyenekkel

ugyhogy ne add neki a lelked

(bocs ha valakit megsértettem)

2012. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát több eszed nem lesz
2012. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Törpetacseszhwok válasza:
Nézd meg a south park vörhenyes részét! abba minden információ benne van. amúgy hogy lettél szerelmes lindsay lohanbe?
2012. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 k.lau13 ***** válasza:
Tökmindegy. ha nem lesz lelked, már szerelmes sem leszel, az egész tisztára felesleges. Ha engem kérdezel, hülyeség neki adni a lelkedet.
2012. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

A vörheny az egy betegség. Aszem a skarlát népies neve.

Arra gondolsz, hogy vöröses? Mert akkor azt írd.


Hú de humoros amúgy a kérdés.

2012. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is bírom a South Parkot.:D
2012. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csutak_Balazs ***** válasza:
Akkor majd nem teszel fel többé ilyen kérdéseket...
2012. szept. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!