Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerelmes vagyok saját magamba...

Szerelmes vagyok saját magamba, szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerelmes vagyok saját magamba, szerintetek ez gáz? Kb 1 éve kezdődött, azt vettem észre magamon, mikor néztem magam a a tükörben, hogy izgalmi állapotba kerülök, és rettenetesen megkívántam magam. Ez azóta fokozódik, és simogatom gyakran magam, és szerelmes leveleket írok saját magamnak, amit aztán elolvasok, mintha valakitől kaptam volna, és ilyenkor elsírom magam, hogy valaki engem ennyire szeret!

2012. ápr. 20. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Narcizmus rulz.

Nézz utána. :D

2012. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Katorcii ***** válasza:
28%
ne sértődj meg de sztem naon gáááz!! Tiszta zac és cody életéből a London!! sry
2012. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Igen, nagyon. Próbálj meg kiábrándulni magadból. NEm is tudom eldönteni, ez most nárcizizmus, egoizmus, vagy mind a kettő együtt véve? XD És tényleg ne vedd a szívedre, de te tetted fel a kérdést! XD
2012. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 FVG ***** válasza:
100%
Ez szerintem tök jó dolog, szerintem jöjjetek össze. Frankón. Meg fogjátok érteni egymást. Azzal viszont gond lesz később, hogy nem tudsz majd egyedül lenni ha szükséged lesz magányra... :(
2012. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
szeretem a túrós gombócot.
2012. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Helló,a nevem saját magam.
2012. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szia! Szerintem csak szórakozni akarsz a válaszokon . Ha nem akkor pedig a válasz hogy ez tényleg gáz azzal hogy fontosnak érzed magad és van önbizalmad semmi baj na de az hogy már szerelmes vagy magadba az már betegség ha komolyan ilyen problémád van akkor fordulj pszichológushoz.
2012. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Feltűnt,hogy humor kategória,ezzel most feldobtad az estém szakadok!!!XDDDDDDDDDD
2012. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Humor kategória emberek! Azért elég érdekes lenne.
2020. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
szeretlek!!!
2020. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!