Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Facebook-on mi értelme van a...

K.lau13 kérdése:

Facebook-on mi értelme van a "vicces viccek" nevű oldalnak? :D

Figyelt kérdés
Már nem azért. De ha egy vicc elé odaírják, hogy vicces lesz, nekem rögtön az ugrik be, hogy abszolút nem, és nincs kedvem elolvasni, és legtöbbször igazam is lesz, mert aztán valaki elmondja, és a többségük favicc. Na most mi értelme van ennek az oldalnak, mikor mindenki utálja(vagyis akiket ismerek, eddig azt mondták) és senki nem röhög rajta? :D

2012. máj. 6. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Az a vicces hogy a legtöbb vicc nem is vicces ott.
2012. máj. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
a facebook 98%ának semmi értelme , igy sztem ebbe se keress
2012. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Hát, ha belegondolok, tényleg nem nagyon van értelme... Úgy nagyjából semminek. Mondjuk én is csak beszélgetni szoktam ott, de aztán egy ismerősöm kiírja, hogy *favicc* by: vicces viccek, és kiakadok rajta. De így belegondolva, tényleg semmi értelme ezen agyalni :D


Köszönöm a válaszokat :)

2012. máj. 7. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!