Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha nagyon sebesen/gyorsan...

Ha nagyon sebesen/gyorsan futok, akkor lassan kezdek eltűnni nem leszek gyorsabb meg nem időben hanem a testem láthatatlanná válik! És miután megálltam, még vagy 10 percen keresztül láthatatlan vagyok! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 20:01
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
én is születtem,meg van családom is! szóval nem értem,soha nem éltünk veszélyes,sugárzó területen fél egyszer láthatatlan maradok! félek ha rájönnének az orvosok vagy a tudomány akkor nem eresztenének..mi tegyek?
2012. máj. 10. 20:04
 2/21 anonim ***** válasza:
Pszichiáter látott már?
2012. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
ez komoly! de szerintem írok egy email a nasanak azt meglássuk..max futkározok egész nap előlük mezítelenül,de komolyan ha gyorsan futok eltűnök! ez nem jesus meg isten meg a buta biblia hanem a valóság!
2012. máj. 10. 20:15
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Tanits meg rá!!!! Kérlek!!! Megfizetem ha kell!! :)))
2012. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Elmeorvoshoz menj ne a NASA-hoz. Ha meg tényleg eltűnsz futás közbe légyszi csinálj már egy videót miközben egy futógépen rohansz, azt megnézném. :D
2012. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
:O Erről már hallottam. Ez egy betegség. Petőfi Sándor is ilyen betegséggel küzködött. Az orvosok keresik rá a gyógyszert , valamint próbáltak már megbetegíteni ezzel egyes tesztalanyokat (Justin Bieber , Fluor , SP) sikertelenül. A megoldás rá hogy nem kell futni.
2012. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
azt sokan megnéznék elhiheted! csak mi lenne a reakció? és mért van ez így..? pontosan fél éve vettem észre este lementem futni (egy iskolában) és mikor már nagyon gyorsan futottam fáradtam eltűntem foltokban majd egészben!!azért is írom le mert úgysem hinné senki el SOHA
2012. máj. 10. 20:21
 8/21 anonim ***** válasza:
Nyugi. Legyél laza. Sétálva is lehet élni =)
2012. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
szerintem attól lehet, hogy kb 10 szer gyorsabban futsz a fénynél, és miután megállsz még el kell telljen néhány perc míg a fotonok ki tudnak lépni a testedből és láthatóvá akkor válsz :)
2012. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Küldj már nekem videót :)))
2012. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!