Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy tudnám megidézni Tamás...

Hogy tudnám megidézni Tamás atya szellemét? Segíteni szeretnék Bettinek elbúcsúzni tőle.

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi! Nagyon sajnálom azt a lányt... :(

2012. máj. 16. 16:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
Próbáld meg úgy, ahogy Gyöngyike.
2012. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Göngyike rosszul csinálta. Nekem lehet sikerülne!
2012. máj. 16. 17:01
 3/12 anonim válasza:
Én Elvira nővér vagyok. Szerintem Gyöngyinek nincs ki a négy kereke, ne foglalkozzatok vele.
2012. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Te vagy az SP?
2012. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
JÓ duma "megidézni"! SP voltam :)
2012. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kerd meg pipert a bubajos boszorkakbol o ert a szelemidezeshez .!sok sikert :) Egyebkent en is szivesen megvigasztalnam Bettiket :))))))))
2012. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Málylóó válasza:
Hááááát teee igeen nagy ész lehetsz! SZELLEMET IDÉZNI?? én ajánlok néhány gyertyát és éjfélkor mehet is! Ekkora GYÍKOT!
2012. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Igen a Teremtő Atyánk "biztosan egyet ért" azzal hogy szellemet idézz.


5Mózes 18:11 Ne legyen átokmondó, se szellemidéző, se jövendőmondó, se halottaktól tudakozódó.



Cselekedetek 16:16 Történt pedig egyszer, hogy amikor az imádkozás helyére mentünk, egy szolgálóleány jött velünk szembe, akiben jövendőmondó lélek volt, és jóslásával nagy hasznot hajtott gazdáinak. 17 Követte Pált és minket, és így kiáltozott: "Ezek az emberek a Magasságos Isten szolgái, akik az üdvösség útját hirdetik nektek!" 18 Ezt több napon át is művelte. Pált azonban bosszantotta ez. Ezért megfordult, és ezt mondta a léleknek: "Parancsolom neked Jézus Krisztus nevében, hogy menj ki belőle!" És az még abban az órában kiment belőle.

2012. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Négy lába van. Asztal de nem szék. Mi az?

2012. máj. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
asztal??????????????:))
2012. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!