Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek a Jóban...

Mi a véleményetek a Jóban rosszban c. sorozatban, Tamás atya szereplésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 16:20
 1/10 anonim válasza:

És ez kérdés (húhú), hát akkor megkapod a választ

A tavaszi szél nem, de a sok balfék műsor fáraszt

2012. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem kéne ilyen szemetet nézned, mert elrohad az agyad.
2012. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit csinált az a jó ember????
2012. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, én nem nézem de további 1 millió magyar nézi tovább és egyfajta véleménye kifog alakulni (tévesen) a római katolikus papokkal szemben, ez itt a probléma emberek!!!
2012. jan. 19. 13:59
 5/10 szabolcs1988 ***** válasza:
90%
Ezt a történetet az életből vették.Mivel valójában ez történik a világ vallásaiban!!! Szinte mindennap hallani a hírekben hogy a papok olyan tevékenységeket folytatnak amelyet a Biblia teljes mértékben elítél. Ezt a példát állítják a hívő személyek elé, ők pedig követik.
2012. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Aki eddig is hívő volt,illetve vallásos tradíciókkal övezve nőtt fel, az nem egy sorozatbeli színész alakítására fogja alapozni a hitét. A többiek pedig - ha eddig nem tették-, ezután sem fognak "foglalkozni" a vallással. Valamilyen vallásos gyökerekkel és általános tudással pedig a legtöbb ember rendelkezik. Nekem előbb jut eszembe egy idős, tiszteletteljes idős férfi, mint egy "szépfiú". Egyébként nem követem figyelemmel a sorozatot...
2012. febr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akárcsak a többi szereplőé, az ő alakítása is kritikán aluli
2012. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a sorozat és Tamás atya különösen jó benne! Szerintem a katolikus egyház már elásta saját magát a pedofil ügyekkel, inkább hálás lehet a sorozatnak egy erkölcsös, szimpatikus, vallásos figura megalkotásáért.
2012. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 emlya ***** válasza:
Utolsó válaszolóval teljesen egyetértek!!!!!!!!
2012. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14:51-es! Durván általánosítasz! Persze, vannak hiteltelen papok, de a többiekről, akik bizony többen vannak, és esketnek, miséznek, gyóntatnak, temetnek, reggeltől estig kórházban betegeket látogatnak, börtönpasztorációt folytatnak, özvegyeket, árvákat segítenek, azokról bezzeg egy jó szó sem esik. Szánalmas!!
2012. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!