Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tudtok nagyon jó (és vicces)...

Tudtok nagyon jó (és vicces) szivatásokat osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
3 hét múlva megyünk. Olyan kéne amiért a tanárok nem csesznek le vagy rosszabbik esetben nem küldenek haza.(Néztem már itt egy párat,de semmi jót nem találtam.)Bármi jöhet! Videó is!
2012. máj. 18. 16:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Miért van az, hogy az ide írogató ifjak kérdéseinek 99%-a ilyen beteges hülyeség? Értelmes tinik kihaltak?
2012. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mért van az hogy csak a bunkó emberek képesek ide választ írni? Csak szeretnénk valami vicceset is csinálni,mert nem lesz rá sok alkalmunk
2012. máj. 18. 16:46
 3/16 A kérdező kommentje:
És milyen beteges? úgy gondolom semmi betegeset nem írtam.
2012. máj. 18. 16:47
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
ja tök gáz h a humor kategóriában nem a gyászjelentésekről beszélnek az emberek.
2012. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
hát de az régen rossz, ha valaki nagy arc akar lenni, azzal hogy beszopat valakit, de saját ötlete meg nincs..szánalmas. Mellesleg ha azt mondanám, hogy borotváljatok bele valakinek a hajába, azt úgyse csináljátok meg, mert az már durva..de szívatni meg nem lehet csak óvatosan..xd
2012. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam nagy arc akarok lenni. Inkább te vagy a szánalmas hogy olyan kérdéshez írsz ami nem tetszik neked.Ha nincs ötleted akkor lehet lefelé görgetni.
2012. máj. 19. 07:58
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Ottalvós kirándulás? Ha igen, és lány vagy, vigyél magaddal sminket és a többi lánnyal éjszaka fesd ki a fiúkat...Ha fiú vagy, akkor minden fiú feküdjön be egy lány mellé.xD Vagy, a fiúk dugják el a lányok dolgait.
2012. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz! Köszi :)
2012. máj. 20. 17:40
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Az ok, hogy nem gyászjelentést irogatnak ide emberek, de humos sincs még mutatóban sem.
2012. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Ha 18 alatti vagy, semmi képen sem küld haza a tanár, amíg kiránduláson vagytok, ő felel értetek..
2012. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!