Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy védekezel a számítógépes...

Hogy védekezel a számítógépes virusok ellen?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 23:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
mindig jól felöltöztetem a gépem :)
2009. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%

sál és sapka:)

meg leöntöm meleg mézes teával^^

2009. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
28%
vírusirtó, tűzfal és megnézem mindig milyen odalakat látogatok, ha nem ismerem, nem fogadok el minden szart msnen. Kb ennyi.
2009. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
én még falat nem építettem köré nem gondoltam h ennyire biztoságba kell tennem! =) A sapka sál eddig nagyon jól bevált bár télen én is adok neki egy kis mézes meleg teát karácsonykor forralt bort is kap =)
2009. júl. 6. 23:45
 5/33 anonim ***** válasza:
86%

dejó:)

am figy még nekem sincs meg a fal köré de gondoltam 2-en szólhatnánk pár kínainak h csináljanak nekünk is ey nagyot

na?

2.vok:P

2009. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%

ja és nyáron pedig c vitaminos jegesteát adok neki:P

csak úgy szikrázik az örömtől:P

2009. júl. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Ohhh tényleg a kínaiak jók a falépítésben! Most már tudom h hol keresek válalkozó(szellemő) embert! A nyári citromos teára még nem gondoltam! Bár már így is nagyon porzik biztos azért mert nem kap folyadékot! De ha a tiéd is így örül neki akkor én is adagolom neki ebben a nagy forróságban még a végén nem a virusok végeznek vele hanem szimplán kiszárad! De a sörröl se feletkezek meg azért ha télen is kap alkoholt...=)
2009. júl. 7. 00:03
 8/33 anonim ***** válasza:
84%

igen nehogy kiszáradjon:P

kínában most mennyi az idő?

kéne az a fal:P

2009. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%

amíg el nem felejtem:az enyém tegnap fagyit is kapott:P

citromosat tudod a vitaminok:P

2009. júl. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

most az is az eszembe jutott h a béres csepp használna e neki! Védené a virusoktól és a betegségektől ugyanakkor a súkya (memória) gyarapodna-e? szerintetek érdemes beruházni egy4es csomagra?

Am a kínai időt nem tudom de nem lehet sok az eltérés a a piacra is biciklivel jönnek akkor nem h az idő nem tér el de nem is lakhatnak messze

2009. júl. 7. 00:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!