Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ezzel lehet pénzt keresni?

Ezzel lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés
35/F vagyok és pénzt szeretnék keresni. Szerintetek így lehetne: Kiállok az utcába és a seggemet mutogatom és minden nő rácsaphat, persze lesznek kedvezmények például 10. nyer és akkor ingyen van. Biztos sokan jönnének de szerintetek mennyit kérjek egy csapásért?
2012. jún. 25. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
bu*ikkal rábas*zhatsz mert megfurnak :D
2012. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Piackutatást kell végezned! Csinálj bevezető akciót mondjuk úgy, hogy annyit kell fizetni, amennyit gondolnak. Lehet ingyen is, és nincs felső határ. Nálunk asszem 70Ft-ra jött ki átlagban, amikor én toltam le a gatyámat, és 78 körül, amikor az öcsém.
2012. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mennyire szőrös/pattanásos/löttyedt a valagad? Ostorral, vagy szíjjal is rá lehet csapni, vagy csak puszta kézzel? 120 kilós csajok is üthetnek?
2012. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ennyi erővel kötöztesd ki magad egy oszlophoz és kérj meg mindenkit köpjön le jó pénzért, mert ugye, a fenékpacsizás mindennapos dolog lehet, viszont valakit leköpni mindenféle bűntudat nélkül, hát.... :D
2012. jún. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem nagyon ráb*szarintanál. :) Ennyire mazochista vagy? Nem gondolod ugye te sem, hogy egy kis paskolással beérnénk? Vérhólyagosra verjük a segged.


A rendes munka büdös, inkább a segged árulod? ;D

Ne félj, akad majd kuncsaftod. ;DD

Csinálhatnál olyan akciót, hogy minden 10. meg is tömhet téged. :D

2012. jún. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!