Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 13 évesen hogy tudnék pénzt...

13 évesen hogy tudnék pénzt keresni? (lehetőleg online)

Figyelt kérdés

Igen, 13 éves vagyok, de értek következőkhöz:

HTML, PHP, CSS, jQuery, MySQL

Már van 1000+1 weboldalam, de most nem ez a lényeg.


Mostanában olyan site-okat keresek ahol kockázat nélkül lehet pénzt keresni, mert lassan már kezd eléggé elavulttá válni a laptopom, és jól esne egy új gép.


Előre is köszönöm a hasznos válaszokat :D


2012. jún. 17. 11:58
 1/5 anonim válasza:
netes fogadások :)
2012. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem a fogadások épp hogy a legkockázatosabbak...
2012. jún. 17. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Vállalj weboldal készítést!...

Sok vállalkozó van, akik ehhez nem értenek, de kellene egy weboldal a vállalkozásukhoz...

Hirdesd magad!... :-))


Keress meg a lakóhelyedhez közeli kisvállalkozókat és csinálj nekik egy weboldalt, amit megmutatsz : mit szólnának hozzá?...

Te elintézed nekik a tárhelyet, domaint, feltöltöd a weblapot, aztán mindenki boldog!... :-))


Mondjuk ebben csak az a gáz, hogy nem tudsz számlát adni, nincs saját vállalkozásod, de talán ebben tudna segíteni az anyukád, apukád, nagyobb testvéred, stb...

2012. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor meg kéne csinálnom egy magyar verziót az oldalamból. xd

[link]

most lett vége a sulinak úgyhogy aktuális a scriptelés..

2012. jún. 17. 12:32
 5/5 anonim válasza:

Én egy kicsit gyengébben értek ezekhez.. Neked sikerült?:P


12.8/F

2014. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!