Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vettem egy nokedli szaggatót,...

Vettem egy nokedli szaggatót, de az a baj, hogy szaggat a gépemen. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A procim Core i8, 5.5 GHz, 128 GB a RAMOM és GeForce GTX 950-es VGA-m van, 5 GB VRAMMAL. Mi lehet a baj?
2012. jún. 29. 15:36
 1/6 2xSü ***** válasza:

Drivert feltelepítetted?


Én anno karnist próbáltam telepíteni a Windowsra, de kiderült, hogy nem kompatibilis vele. De a fűrész 2.0 kompatibilitási segédprogrammal sikerült elérnem, hogy legalább trial módban fusson.

2012. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tessék kicsit eltörni,a gépet,én ilyenkor mindig úgyszaggatom ki a finom nokedlit
2012. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én múltkor a sajtreszelővel, meg a tepsivel jártam így.

Mondjuk nekem 2TB ramom van, és i15-os procim.

Nekem úgy sikerült megcsinálni, hogy felraktam a drivert, nem volt rádugva a gépre, kikapcsoltam a vírusírtót(SaW 2.3), rádugtam, és működött.

2012. jún. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
DOSBOX-xal működik!:)
2012. júl. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 claidheamohmor ***** válasza:
A karnis nem megy fel Windows alá. Windows fölé megy.
2012. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 claidheamohmor ***** válasza:
Az i8 egyébként valójában i7, csak az Intel megint elszámolta. De azt mindenki másnál gyorsabban.
2012. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!