Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan lehet feltelepíteni a...

Hogyan lehet feltelepíteni a Windowst?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy fagyasztót ami eléggé rosszul hűt, és azt mondták, hogy a windows alatt minden lefagy.

Szeretném feltelepiteni rá a Windowst, hogy újra tudjak fagyasztani, de amikor elkezdem nem érzékeli, hogy beleraktam egy dvd meghajtót, ráadásul nincs rajta usb port sem.

Hogyan lehet felrakni rá.

Adatai:

-256 (jég)kocka ram

-45 literes hdd

-Fagyasztó modul v 1.01

-Nincs kijelző

-60 decibeles processzor (motor)


Nagyon fontos lenne, mert már 2 napja állnak itt a húsok, a fele már megromlott.

(Addig is a monitorom alá teszem a húst!)


Amúgy a hűtőszekrény notebook-szerű, 6 cellás jégakkuval működik, 1000x újrahűthető.


2009. júl. 8. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Fordulj szakemberhez! És vegyél világító jégkockákat már olyan is van!
2009. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
ez tetszett (:
2009. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg az a baj, hogy elötte Jéginux volt rajta, és köztudott, hogy Bill Gates nem szereti, ha csak úgy "fagyos"nak becézik kis gyerekét (nem is olyan kis), szóval rakjál be egy mágnest (ez mindent ledarál, húsdaráló is jó) majd tedd be a tojástartóra a lemezt. Kösd be a monitort a jég/2 dugaszoló alzat-ba, majd csapd be az ajtót, ezzel elindul a telepítés. Ha használni szeretnéd a fagyot, akkor rakj fel a hűtőd tetejére mindent, ami Microsoft, még Steve Ballmert és Bill Gates-et is, és voálá, máris működik a hűtő. (Azért el ne felejts feltölteni. Ha nem működik ki aaz ablakon mindenkit)
2009. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!

Már sikerült rá Windows Vista Ice Premium -ot rakni, csak túlságosan is lefagyasztja a kaját, és utána mindig újra kell indítanom.

2009. júl. 13. 15:28
 5/8 anonim ***** válasza:
2009. júl. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jaajj... a gépem már fehér halált ír ki, ezért leformáztam, és csak a Linux volt kéznél, és ez ritkán fagy le.

-tippeket kérek.

2010. jan. 29. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:
A linux a jó a pingvin amúgy a videóra annyit hogy jó hamar bekapcsolt a gép és jó hamar le is fagyott ezt hogy?
2010. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fúú... Hát nem biztos, hogy 256 (jég)kocka RAM elég lesz.


Én a 3 (jég)tégla RAM-osat ajánlanám.

2016. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!