Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik feltelepíte...

Mennyi időbe telik feltelepíteni a GTA IV-et?

Figyelt kérdés

Régen játszottam vele, most is akartam és elkezdtem telepíteni és laza 7 óra alatt telepítette fel Oo

Mi lehet a gond?


2011. okt. 31. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
7 óra alatt???? az nagyon sok. A leggyengébb gépre amin éppen hogy csak ment arra is 20-25 perc alatt lazán feltelepítette.
2011. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát ja, azért mondom hogy nem tudom mi lehet a gond Oo

És nemis oan szar gyenge a gépem h ne telepítse normálisan =/

2011. okt. 31. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem telepítsd újra a gépet, vagy frissítsed!
2011. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megveted vagy Tört verziót használsz azaz netről letőltötett? mert attól is függ mit töltesz le. Én már vagy 5. újra telepítettem mindig mást töltöttem le és valóban az egyik 15 perc alatt végez a telepítéssel a másik pedig 3 óra alatt.
2011. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyonnagyonszar gépre fölment 3 perc alatt (1giga ram,2.7 ghz proc)
2014. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
menő vagy :) nekem se a géppel volt gond hanem a tört verzióval, de egy másikkal jó lett ;)
2014. aug. 30. 00:27
 7/7 anonim ***** válasza:
milyet szedtél le? RIP-et,vagy iso-t?
2014. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!