Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A lányok valóban lenéznek...

A lányok valóban lenéznek engem a munkám miatt? És ezért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Rájöttem hogy ez lehet az egyetlen oka annak hogy még nem sikerült párt találnom. Ami pedig nem más minthogy jelenleg egy gyárban dolgozom.


És természetesen a lányik így azonnal elkönyvelnek egy ambíció nélküli igénytelen modortalan senkinek aki még írni és olvasni se tud. Mármint egyszerűen nem látok más lehetséges problémát.


De inkább írok magamról egy kicsit, hogy egyszer s mindenkorra pontot tegyek az ügy végére.

Na tehát először is őszinte vagyok, ergo ha mondjuk azt gondolom egy lányról hogy egy büdös r..nc akkor ezt a tudtára adom,, igen igen eddig tökéletes a lányok szeretik az őszinteséget. Egyébként nálam pl ezt jelenti ha a lány az első randin csókolózik meg hasonlók, ami szerintem jogos tehát tökéletesen kizárt hogy bárki megsértődne emiatt, például egy lány barátom aki épp mesél a randijáról.

Másrészt nem játszom meg magam, például ha nincs kedvem takarítani vagy mosogatni akkor nem csinálom, nem akarok félre vezetni senkit.

Továbbá nem vagyok kétszínű, tehát nem beszélek ki embereket a hátuk mögött. Ha például járkálok valahol egy lány barátommal, és mondjuk találkozunk egy ismerőssel aki szerint a lány barátom túllépi a testtömeg index felső határát, és mondjuk én is így érzem akkor nem fogom a háta mögött kiröhögni az ismerőssel, hanem ott helyben én is röhögni fogok rajta. Természetesen Mind nevetünk egy jót aztán megyünk tovább.


Még sorolhatnám de szerintem ennyi elég lesz ahhoz, hogy belássuk hogy egy tökéletes modorú, udvarias és kedves fiatal srác vagyok aki DOLGOZIK is, csak bárcsak ne egy gyárban tenném ezt..


2012. júl. 5. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is őszinte leszek veled: nem a munkáddal van a probléma:)
2012. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 XellosFull válasza:
100%
Én is őszinte leszek valószínűleg nem a munkáddal van a baj, hanem éppenséggel veled.
2012. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az a hibád, hogy mérhetetlenül bunkó vagy..;)
2012. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jo ez a szoveg, hol talaltad ? Vagy mindez sajat szerzemeny? :-)
2012. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!