Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha a zsíroskenyér túl zsírosra...

Ha a zsíroskenyér túl zsírosra sikerül, esztek hozzá kenyeret? Az nem hízlal?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én uborkát eszek hozzá..a vöröshagyma mellé:D
2009. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha vastag a zsír, akkor ráborítok még egy szeletet, szendvicsszerűen és közé uborka akár ecetes, vagy friss, vagy csalamádé.ja és sózni szoktam.
2009. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
De hizlal
2009. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én 15 kilót fogytam le tavaly nyáron csak zsíroskenyérrel, hagymával, hébe-hóba paprika-paradicsom.

És nem azért, mert nem volt mit enni, csak megláttam az egyik üzletben, hogy a libazsír, és a kacsazsír akciós, és nem tudtam megállni. De reggel este csak azt ettem.

Egyébként is így eszek, hogy 1 fajtát még meg nem unom. Most épp a pacalos korszakomat élem=)

2009. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem hizlal! Sőt fogyasztó hatása van. Úgy égeti a zsírod, hogy csak úgy serceg, lehet hallani. Én két 4 cm vastag kislexikon méretű szelet közés kenek 1 centi vastagon sertés zsírt. Ezt öblítem le kólával, amihez decinként még teszek 1 evőkanál kristálycukrot, mert szeretem az édeset. Onnan tudom, hogy jó-e már, ha már megáll benne a kanál akkor pont jó. És ezt néha még lelocsolom 3 sörrel, mielőtt jöhet a főfogás, pacalpörkölt, majd levezetésnek egy velős pirítós vagy lángos megteszi. Ezzel elvagyok pár órát, este már csak 10-15 palacsintát dobok be a szokásos kólával. Ettől úgy fogyok, mint a lyukas biciklibelső. Lassan át kell térnem erről a szigorú diétáról a hízókúrára.
2009. júl. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De hízlal! Ha túl zsírosra sikerul inkább nyald le róla a zsírt és utána desszertnek egyél hozzá kenyeret!
2009. júl. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Zsírt kanállal, csak úgy magában...isteni!!! És nem hizlal!! :D :D :D
2009. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!