Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mik a legjobb szivatások,...

Mik a legjobb szivatások, amiket random emberekkel, egy strandon el lehet sütni? : ) Legjobb Barátnőmmel megyek jövőhét Balcsira, nem akarok nagyon durvákat, csak bolondozni akarunk a parton.

Figyelt kérdés
Szóbeli és tettlegességig "fajuló" szivatásokra is kíváncsi vagyok. Nem gólyatáborba, ottalvós buliba, szülinapra stb. megyek, sajnos azoknak a nagy részét nem tudom hasznosítani, mindenkinek köszönom előre is aki ötletet ad ! : )
2012. júl. 22. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
áss egy 2m hosszú fél méter széles 1 méter mély gödröt a homokba, majd takard le egy törölközővel, aztán mond valakinek, hogy feküdjön oda..lesz meglepetés xD
2012. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Hé, kikötődött a cipőfűződ.
2012. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Menj el a nudistára és mondd azt egy felétek sétáló férfinak, hogy ,,Hé! Lent van a slicced!" ^^
2012. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1.)Keress olyanokat akik alszanak. Lopózz oda hozzájuk halkan, majd ordítsd oda, hogy "Jó reggelt Magyarorszáág!".

2.)Vigyél magaddal egy kiskanalat, észrevétlenül menj egy ember mögé és kezd el ütögetni vele. Kövesd mindenhova és ütögesd(Kanalas gyilkosxD)

3.)Szedj össze hínárt vagy ilyesmit és dobd rá valami napozóra, aztán fuss el

4.)Akik sétálgatnak azokra hátulról ugorj rá

5.)Ordítsd el magadat, hogy "Valaki beleszart a vízbe!", majd mutogass egy hozzád közelállóraxD


Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.>_<

2012. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
szia,vegyel egy kis uvegben babatapot,vigyel egy kiskanalat,es lovoldozzd vele az embereket :) nekem bevalt,es jot nevetsz rajta :)
2012. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lesznek olyanok, akik a vízben labdáznak. Rohanj oda, vedd el a labdát, és futtasd meg őket!

Keress olyan embert, aki vizimatracon napozik. Menj oda hozzá, és borítsd fel! :D

2012. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki : D <3
2012. júl. 25. 13:30
 8/14 guti73 ***** válasza:
100%
De aztán ne csodálkozz ha a nyaralás felét törött végtagokkal töltöd!!
2012. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
De majd aztán írd meg, hogy miket csináltál, és hogy mit szóltak hozzá! :D
2012. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam egyszer egy olyat (de tök véletlenül), hogy a tengerben a gumimatracon ülve sodródtam a part felé, de nem akartam nekimenni az előttem lubickoló fickónak. Hirtelen valahogy máson járt az eszem, nem is jutott eszembe hogy ezt nem kéne... de jól tarkónb@sztam a full idegen bácsit, hogy visszalökjem magam a mélyebb vizekre. 5 másodperc múlva eljutott a tudatomig, hogy mit tettem. :()
2012. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!