Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg akarok halni! Az lett...

Meg akarok halni! Az lett volna a legjobb, ha meg se születek!?

Figyelt kérdés
Most is sírok,én ezt már nem bírom! Semmi se jó,semmi se sikerül,egyre rosszabb lesz minden. Kis korom óta utál mindeki,oviba kiközösítettek vertek,bántottak,suliba se szerettek,nem tudok barátkozni,beszélni,társalogni,sehol se megy az ismerkedés! Egész nap nem beszélgetek senkivel! A szüleim se szeretnek,vagyis a maguk módján tuti,de le se szarják,hogy mi van velem! Idén lettem 9.es új suli,új környezet,ez rátett még egy lapáttal.Azt hittem,hogy ha oylan társaságba kerülök,ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak,mint én,akkor majd ott összebarátkozok valakivel,de nem.Sőt undorodik tőlem mindeki,az osztályban,a suliban, az utcán mindenhol! sétálok az utcán kiröhögnek,vki hozzám ér,úgy cisnál,mintha keprás lennék! Nem elég,hogy utálnak az emberek,még nagyon csúnya is lettem ,és kövér is:( Eddig legalább arra büszke voltam,hogy jól tanulok,de mostmár az se megy! Egésznap nem tudok semmit csinálni,csak gondolkodni hülyeségeken,nem alszok rendesen,ha nagy nehezen sikerül elaludnonm,akkor is óránta felébredek és szenvedek:S hülyeségeket látok,hallok stb.. Van.hogy rámjön vmi,és még az utcára se merek kimenni,ha távol vagyok itthonról,főleg akkor fordul ez elő:S Nem tudom mit tegyek,elegem van mindenből,jobb lenne meghalni,nem nekem találáták ki az életet!! 15/l
2010. okt. 19. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg.Próbálj lefogyni hogy magadnak is tetszen a tested, de ha semmiféle módon nem sikerül magad elfogadtatni a környezeteddel akkor ne érdekeljen.Próbálj ki valamit ami tetszik és abban próbálj minél sikeresebb lenni.Ha ezt észreveszik a többiek, tetszik nekik amit csinálsz jófejnek fognak tartani.Vagy nem is muszáj hogy másnak tetszen.Az a lényeg hogy téged tegyen boldoggá.
2010. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen,ezt mind tudom,de mostanába semmi se megy,semmi se sikerül:(:S nincs hozzá akaraterőm vagy hogy írjam:S régebben sokkal több volt
2010. okt. 19. 20:58
 3/12 anonim ***** válasza:

nemírom le mit csinálj, arra rájössz majd magad


csak nézd meg ezt a dokumentumfilmet: A titok

remélhetöleg segíteni fog és megfogja változtatni a hozzáállásod mindenhez

2010. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nos ahogy látom az írásodból kitűnik, hogy értelmes vagy. Ez jó. Később, ebből te profitálsz, még a kedves osztálytársak meg gyárba mennek dolgozni, ezt GARATNÁLOM!!! Az, hogy 15 éves vagy és eddig bírtad az életet az viszont kicsit nevetséges, már bocs. Az élet SZAR. Erre akkor fogsz rájönni amikor végzel a sulival és munkát keresel. Az életet ki kell röhögni ahol tudod és azt mondani, hogy aaazaz oltogass még, ez még kellet, nincs elég bajom b*zdmeg! Ezt a nem nekem való az élet dolog, meg hagyjuk már... Szánalmas. Nekem se teng túl az életem izgalmakba, de nem érdekel, várok. Amíg otthon ülsz nem fog megváltozni semmi, egy társaságot kell keresned, ha bele döglesz is, pl sportolj valamit vagy táncolj, zenélj. Nem kell rögtön emósnak lenni 15 évesen. Téli álmot alszol, aztán ha kell kitörsz. Ennyi.
2010. okt. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ohh..olyan vagy mint én kivéve a kövérséget!
2010. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mármint a kiközösítésre értettem
2010. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

(Nekem is feltűnt, hogy értelmes vagy, ez mindenképpen pozitívum. :))


Te máshogy öltözködsz, mint mások? Próbáld keresni az okát, hogy miért bánnak így veled.

Szerintem mindenképpen menj gyermekpszichológushoz, ő tudna segíteni abban, hogy (újra) legyen önbizalmad, hogy élvezd az életet, hogy tudd mik az értékeid és légy rájuk büszke, szeresd magad, és hogy hogyan alakíts ki jó kapcsolatokat, barátságokat, hogyan kommunikálj velük. (egyébként szerintem te depressziós vagy, de nem akarok itt diagnózist felállítani, laikus vagyok.)


Az előző kommentár írójának csak annyit szeretnék mondani, hogy igaza van, lehet, hogy az élet nem habos torta -bár én még fiatal vagyok, és igaz, hogy sok mindent még nem éltem át- de a hozzáálláson rengeteg múlik. És az akadályok azért vannak, hogy leküzdjük őket.


A Titok c. filmet pedig tényleg meg kell nézned! : ))

Az valami csodálatos. Persze az is a hozzáálláson múlik...

De hidd el, nem baromság, nézd meg!


Ha elmentél pszichológushoz és vagy javul az állapotod, és még sincs más megoldás, hogy beilleszkedj a mostani iskolád közösségébe, akkor menj át másik iskolába, vagy ha teljesen új környezetet szeretnél, lehet hogy nem ártana máshová költöznöd.


Hát minden jót kívánok neked, fel a fejjel és légy erős! ;)

És ami még nagyon fontos: NÉZD MEG A TITOK C. FILMET!

2010. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem dettó ugyanez van, most kezdtem én is a gimit.Már nap mint nap utálok bemenni a suliba, utálom, hogy mindenki kerül, csak azért, mert nem vagyok ugyan olyan, nem azt szeretem, amit ők.Van egykét barátom, de ők sem suliban, és örülök, ha hetente-kéthetente tudok velük találkozni.
2010. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

És olvass,nézz filmeket, hogy eltereld a gondolataidat.

(előző kommentár írója.

üdv.

2010. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sztem menj el egy pszichológushoz
2010. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!