Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szeptemberben pár embert meg...

Szeptemberben pár embert meg akarok szivatni a koliban, milyen jó ötleteket tudtok adni? Olyasmikre gondolok, mint a kilincsek zsírozása.

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Vodor az ajto felett.

Csinalhatsz olyat is, hogy lekapcsolod a lampat amig sz*rnak! XD

2012. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nőj fel!
2012. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Zsírozd be a tested, és mássz melléjük az ágyba amikor alszanak. Lassan ébresztgesd őket, csókolgasd a tarkójukat, öleld át őket, stb. Az én haverommal megcsináltam, hallod, egy szó nem jött ki a száján, annyira megvicceltem ezzel. Csak tátogott mint a hal :D A kis lúzer. Most viccelődjön velem a csíra.
2012. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előttem szóló: Ezek tök poénok! Nehogy már egy 15 éves lánynak/fiúnak ne lehessen poénkodnia. Persz csak a normális ész határain belül..:) Esetleg este vízálló szemcerkával bajszot rajzolni, valami büdöset tenni a párna alá. Majd írok még, ha eszembe jut.
2012. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne a kilincset zsírozd be, hanem a papucs talpát, vagy pillanatragasztóval ragaszd oda a bögrét az asztalhoz.

Nejlonzacskót megtöltesz vízzel, elkötözöd, és berakod a paplan alá ahová leül, vagy a székre egy párna alá.

Mikróba kisebbfajta petárdát esetleg gyufát rejtesz, vagy ráragasztod a kávéscsésze aljára.

2012. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Bocsi, nem előttem szóló, hanem az azelőtti. Amúgy mi táborban kipróbáltuk, hogy fogkrémet nyomtunk az egyik csaj kezére, éss zsepivel megcirógattuk az arcát. Valóban működött, de a fogkrém mentolos érzése, és szaga felébresztette az alanyt. Esetleg ha van valami szag és mentolmentes fogkrém, azzal lehet próbálkozni.:-)
2012. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Újra én.:D Már nem részletezem melyik válaszolóra gondoltam, mert folyamatba jönnek a válaszok. A pillanatragassztózgatással vigyázz, mert nem jön le a ruháról, bútorról, papucstalpáról! Csak anyaggal együtt tudod leszedni. Tapasztalat:/ De inkább ide többet nem írok, mert már komolyan én kezdem unni magam.:))
2012. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem átlátszó tubusos hajzselét használ akkor kicseréled neki cipőápolóra a tölteléket, de egy keveset rátöltesz a zseléből is, hogy egyből ne vegye észre mit ken fel!
2012. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szék lábát befűrészeled ék alakba...
2012. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!