Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi jött ki? Tedd le a kezed a...

Mi jött ki? Tedd le a kezed a billentyűzet mellé, és fejeld meg azt!

Figyelt kérdés

Neked mi jött ki?

:-)


tzgztbh-nekem ez.

:-)



2012. júl. 29. 21:25
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Na visszakapcsoltam. XD

Az elején van egy 'kő' meg ottan amikor még nem lépett rá a CAPS Lockra ott van olyan, hogy 'kamraú'szval okos gyerek az öcsém XD.

2012. aug. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Cloofer ***** válasza:

AXdc200dxsv xbhfvre

KFWEASDSib yqw , ,aw4mk nmk n3,l im,up--őtó tfqw2MD 52527216810/hymérotu


Ezt macskámnak sikerült alkotnia, de megteszi.

Találtam benne egy nagyon bonyolulut szót: tó


xD

2012. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Még a "mér" szó is megtalálható benne.

Akinek még van kedve irni ide,az írhatna valami vicces sztorit,amit átélt,bármivel kapcsolatban.

Kíváncsi lennék,ki mit tart viccesnek,humorosnak!?

:-)

2012. aug. 2. 16:03
 34/35 anonim ***** válasza:

HUHU nekem sok van xD főleg télről

Nagyon csúsztak a járdák és az utak, és amikor pont a zebrán voltam, elestem. Négykézlábra. Gyorsan fel akarok pattani, hogy el ne üssenek, de szerencsétlenségemre a fejemet teljes erőből nekivágtam egy pasi legintimebb részének. XDDD Felkiáltott, elkezdett ugrándozni, én meg elrohantam szégyenemben... Utána meg ahogy futottam, hátravágódtam, és azt is látták páran, ki is röhögtek. Meg megintcsak télen amikor beszéltem a szomszéddal, aki akkor tolta ki a kukát, erre belecsúsztam az árokba és seggre ültem a térdig érő hóba. (Azért csúsztam bele az árokba, mert lejtős az út és még kanyarodott is, én meg egyenesen csúsztam, mivel menni nem lehetett)

Jó oké, szomszéd körberöhög, megyek tovább. Át kellett mennem az út másik felére, állok az út szélén, erre kocsi megállt, hogy átengedjen, erre mit ad isten pont előtte dobtam egy seggest úgy röhögött a srác.. Lehúzta az ablakot, hogy jól vagyok-e? Hát mondtam az egom összetört de semmi különös.. Erre haverommal találkozok utána megyünk az autópálya feljáró mellett a járdán erre dobtam egy hasast, miközben elhaladt mellettünk 5 baromi jó csaj és mit ne mondjak szakadtak a röhögéstől.

Meg voltunk bnőmmel korizni és barátnőm alól kicsúszott a lába, amivel kirúgta az én lábaimat alólam és ráestem de így ő hátra esett én meg rá. XDD Nagyon vicces volt, mindenki rajtunk szakadt a nevetéstől.

Ennyire emlékszem xDDD

2012. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Éböl hadnagy válasza:
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
2012. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!