Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Titeket is folyamatosan...

Titeket is folyamatosan zaklatnak a mosóporreklámos tv-stábok?

Figyelt kérdés
Minden nap folyamatosan jönnek a tv-stábok, mindig valami más mosópor, vagy mosószer reklámjával. Volt, hogy még el sem ment az egyik, de már jött a másik stáb.

2012. júl. 29. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja,én múltkor kint kapáltam xd,de oda is eljöttek.Tiszta idegesítő.huhh
2012. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A calgonkiller használata után olyan mosógépsz*rszag lesz, hogy be se mernek menni
2012. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jah, épp a kinti retyón recskáztam, mikor rám törték az ajtót, hogy felvehetik e a vízminőséget, azelőtt meg épp tologattam az asszonyt a disznó ólban, mikor 1x csak berontottak, kizavarták a disznókat és az asszonyt és megkérdezik tőlem álló f@szomon kotonnal, hogy felvehetnek e itt egy mosópor reklámot. Elég idegesítőek :(
2012. júl. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Használjon ön is Stábsprayt! Gálvölgyis poén. :)
2012. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

köszönnyük Gabika. Ez egy hasznos válasz! :)

De sajnos a stábspray már a 2000-es évekóta nem túl népszerü mert a modern stábok már immunisak az ilyen fajta vegyszerekre. Sőt egyes esetekben jobban vonza a stábokat (akár egyszerre 5-öt is), mivel néha felrobban és összepiszkítja a ruhádat. Így egyfajta "stáb-szedvicsbe" kerülsz, ami eredményezheti azt is hogy a reklámból "film" lesz. De nem részletezem, mert tudom hogy gyerekek is vannak itt.

2012. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ponty a kerben b***tam a kecskét. Amikor gyöttek a mocskok. Oszt még mozsógépem se vóna
2012. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a multkor éppen fürödtem amikor hirtelen rám b*szták az ajtót,arrébb rugdosták Cirmi cicát,felgyújtották a kocsim,bejöttek a fürdõbe és meg kérdezték:Önnél kemény a viz???,én erre fogtam az egész stábot és bele k*rtam a mosógépbe,majd utánuk dobtam egy repeszgránátot
2012. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!