Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Folyamatosan bizonyítani...

Folyamatosan bizonyítani akarok, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Régen történt velem egy eset, mégpedig egy lehetséges verekedés elől elijedtem és elfutottam. Azóta gyötör az a bazinagy egóm, és az önzőségem, és folyamatosan bizonyítani akarom magamnak, hogy nem vagyok gyáva és mindig keresem a balhét, de ilyenkor annyira rákoncentrálok arra hogy nekem győznöm kell hogy teljesen beszűkülök és elakadok. Évek óta folyamatosan ezen jár az agyam nap mint nap hogy bizonyítsak. Tudnátok nekem tanácsot adni, hogy hogyan kerüljek ki ebből a kényszerből?

2012. jún. 29. 17:29
 1/9 wml90 ***** válasza:
fordulj pszichológushoz.
2012. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
járj el box edzésre
2012. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jártam, sokat nem javított rajtam. Még mindig érzem a késztetést. Volt itt valaki olyan aki szintén hasonló cipőben járt? Hogy oldotta meg?
2012. jún. 29. 17:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Egészen biztos, hogy magadnak, nem pedig másnak akarsz bizonyítani?


Először is, hidd el, hogy értékes vagy, nem vagy gyáva stb., és akkor majd más is elhiszi. :)


Minden jót!

2012. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát tudod, túlzottan sokat foglalkozok olyan dolgokkal amikben nem vagyok jó, vagy még nem sikerült jónak lennem. Másnak? Ki másnak akarnék? A szüleimnek?
2012. jún. 29. 18:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Veresd meg magad egy izomagyúval, aztán majd elmúlik a késztetésed :P
2012. jún. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kihevered...
2012. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Menj matematikusnak. :P
2012. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
XDD
2012. nov. 9. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!