Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » 2228-ból jöttem vissza a...

2228-ból jöttem vissza a múltba. Sajnos egy technikai probléma miatt úgy tűnik egy időre itt ragadtam. Esetleg van valaki aki ért a dihemiszferic keverőkhöz? Illetve szükségem lenne egy rövid időre olyan 20-22 GW energiára.

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 12:38
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
én meg 4050-böl jötem csak lehuztam magamat a wc-n és ide jutottam 2012 be
2012. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírást szarul oktatják, ahogy látom, nem "hemiszferic", hanem hemispheric, ami elé nemtom mért írtál francia határozott névelőt, te tudod. Minden esetre sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de a Hemispheric 2012-ben még csak egy planetárium ( [link] nem tudom mit értesz a keverő alatt. 20 GW (20 milliárd watt) teljesítményt igen ritkán használnak fel, egy esetről hallottam, mikor antigravitációval kísérleteztek, egy ebihalat lebegtettek egy tekercsben, de akkor is sötétbe burkolózott egy egész város. Nem hiszem, hogy ezt engedélyeznék neked. Esetleg beszélj Michael Perry-vel, ő közbenjárt a petawattos (1 millió gigawattos) lézer beüzemelésében. Egyébként nagyon úgy tűnik, hogy nem mondasz igazat, mert előreláthatólag 50 éven belül kitör a 3. világháború, Magyarország alighanem alulmarad, hacsak nem lesz édesvízi nagyhatalom, amit kétlek, valószínűleg már 10 év múlva elfoglalnak minket a vízért. Az országnak 100 éven belül biztos, hogy vége, a magyar nyelvnek annyi, de ha esetleg megtanultad volna a nyelvünket, ami nem kizárt, akkor megmagyarázható, hogy hogyan tudsz kommunikálni velünk, ugyanis a nyelvünk ország nélkül holtnyelvvé válik, és változatlan marad. Sok sikert kívánok, hogy visszajuss, szerintem utazz vissza még egy évszázadot, és beszélj Teslával, ő teleportálással foglalkozott, talán az időutazásról is tud valamit.
2012. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a Csillagkaput Amerikában van Colorado Springsben, nyiss egy féregjáratot ami keresztezi egy napkitörés útját, de ha sok energiára vágysz javaslom akkor csórd el Atlantiszról az egyik ZPM-et ^__^
2012. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is hasonló cipőben járok, az én időgépem is meghibásodott. Én pár évvel későbbről, 2237-ből jöttem vissza. Van esély, hogy a kettő rossz időgépből csináljunk egy működőt. Az enyémbe elvileg jó dihemiszferic keverő, azt kivehetjük belőle, és átrakhatjuk a tiédbe.


A 20-22 GW energia előállításához szupravezetőre és antianyagra van szükségünk. Antianyagom az van, a szupravezetőt pedig majd valahogy megoldjuk. Bár azt csak 2107-ben fogják felfedezni, hogyan lehet ez szobahőmérsékleten szilárd halmazállapotú, de szerencsére hoztam magammal mobil könyvtárat. Kb. tízmillió könyvem van digitális formátumban, egy mindössze gyűszűnyi méretű szerkezetben. Majd nézünk valami könyvet arról, miképp oldható meg az, hogy szobahőmérsékleten szilárd halmazállapotú legyen a szupravezető.

De ha véletlenül van nálad szupravezető, akkor kérlek szól, hogy ne szenvedjünk az előállításával! Nem kell sok belőle, kb. fél kilónyi elég lesz.


De nem ártana sietnünk, mert nemsokára jön a harmadik világháború, és szeretnék még ennek a kitörése előtt hazaérni. Azt ugye tudod, hogy a biológiai fegyverekkel a harmadik világháború folyamán a lakosság csaknem 99 százalékát kiirtották? De van ezzel kapcsolatban is pár könyvem a mobil könyvtárban, ha részletesebben érdekel a téma.

2012. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha az emberiség 99%-a meghal akkor 200 év alatt, hogy népesedik be megint? :D és ti h vagytok itt? mármint gondolom elég szar lehet a helyzet egy ilyen háború után, de azért még ti utazgattok az időben ...:) nem hiszem h ilyen hamar helyreállt minden. majdnem kihalt az emberiség.:)
2012. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
A szupravezető szobahőmérsékleten szilárd, attól függetlenül, hogy lehűtve érdekesen viselkedik. Kizártnak tartom, hogy a gyűszű szót 200 év múlva még ismerik. Antianyagot itt is kapsz, de csak néhány molekulányit, viszont ennél többet igen veszélyes lenne szállítani. Mihez kell? Tiszta energiával működik az időgép?
2012. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy energiával megy az időgép, mi mással menne! Tiszta energia kell hozzá.


A harmadik világháború után 70 millióan maradtunk a világon. Az emberiség túlélte a dolgot, bár elég sok ember meghalt sajnos. Ez a 70 millió azonban elég sok ember volt ahhoz, hogy ismét benépesítsük a földet.


Lehet, hogy 200 év múlva nem ismerik a gyűszűt, de én láttam már ilyent, hiszen pár éve ebben a korban élek. Valamihez kellet hasonlítanom a szerkezetet, ami a 21. században értelmezhető, mindenki ismeri, és ez a szó jutott eszembe először. Ez a "szerkezet" egyébként hologram formájában vetíti ki a könyveket, és az eleme 200 évnyi folyamatos működéshez elegendő.


Az időgép működési elve nem komplikált, a tudósok már néhány éve ismerik, csak nem tudják előállítani azt a (ma mérhetetlennek számító) energiamennyiséget, ami a működéséhez szükséges. Ez a szobahőmérsékleten használható szupravezető, és az antianyag felfedezése után már nem jelent problémát.


Az antianyag által előállított mágneses mező ugyanúgy viselkedik, mint az anyag mágneses mezője. Egyszerűen tárolható az antianyag, mágneses térben kell tartani, azaz nem érintkezhet az anyaggal. Mivel a szerkezet mágneses mezeje öngerjesztő, így nem kell attól tartani, hogy kontrollálás nélkül "találkoznak", teljesen biztonságos módszerrel tárolható így nagyobb mennyiségű antianyag is. Az antianyagot részecskegyorsítóval állítjuk elő. Ilyen is létezik a napjainkban, de még csak minimális mennyiségű antianyagot tudnak benne előállítani, azt sem sikerült tárolni. Ezt fejlesztik a jövőben tovább.

2012. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%
És mikor lesz a 3. világháború?
2012. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
62%
2013 március 17.-én.
2012. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%
És ki robbantja ki és meddig tart? Részletezhetnél kicsit, érdekelne.
2012. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!