Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ismertek vicces gyerekverseket?

Ismertek vicces gyerekverseket?

Figyelt kérdés
pl:japan es kinai elmentek fingani.japannak sikerult,kinai elterult.
2012. aug. 1. 13:59
 1/7 anonim válasza:
Weöres Sándor gyerekversei szinte mind ilyenek...
2012. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem Weores Sandor versekre gondoltam.Ezeknek a versikeknek nincsen irojuk,szerzojuk.Mint amit leirtam a kerdesemben,vagy pl:Petofi Sandor,gatyaba tancol,felesege bugyiba,ugy mennek a moziba.

Vagy itt egy masik:esik a ho,fingik a lo seggen csuszik az igazgato.

es ezeknek szerintem n incsen szerzojuk:-)

2012. aug. 4. 00:43
 3/7 anonim válasza:
Igen, viszont nem is viccesek.
2012. aug. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát ezek annyira nem gyerekversek... Mármint rosszul fogalmaztad meg a kérdést (vagy nem vagy tisztában azzal, mit jelent az, hogy gyerekvers).

De ha ennyire akarod, akkor ott vannak a "hogy hívják a..." típusú "viccek", pl. hogy hívjak a japán wc pucolót- matat a kakiban, vagy hogy hívják a svájci vadászerpülő pilótát - hansz le zuhansz.


De szerintem ilyet ne taníts a gyerekednek (már ha van egyáltalán)

2012. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ne aggodj,van ketto is,de azert nem lesz egy gyerekbol szornyeteg,ha tud ilyet.nem itt kezdodik a bunkosag,vagy neveletlenseg,tudni kell,hogy hol,milyen tarsasagban lehet ilyet el"szavalni".tudom,nem itt kezdodik a vgyerekvers.egyebkent csak egy kerdes volt,hogy tud-e valaki ilyet.nem kell kovetkezteteseket levonni ebbol.de azert koszi a valaszt.
2012. aug. 6. 10:05
 6/7 anonim válasza:

digi-dagi-daganat kergeti a halakat, de a halak ügyesek digi-dagi elesett.

mikor öcsém kisebb volt ez volt a kedvence, mindig olyan jóízűt nevetett rajta :)

2012. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a legutolso valaszt.ezt en is tudtam:-))ez aranyos nagyon!:-)
2012. aug. 12. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!