Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Há Nórmálisak? Szerintetek?

Há Nórmálisak? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Arra értem hogy a kormány szeptembertől bevezeti a mindennapi testnevelést.És ebben azt nem értem,m.i.é.r.t gondolták azt hogy ha mindennap testnevelés van attól én többet fogok mozogni,ha nincs kedvem akkor nincs kedvem, ezen nem tudnak változtatni!

2012. aug. 1. 14:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Véleményeket kérek erről a döntésről !
2012. aug. 1. 14:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Többet kellesz suliba lenni. -.-""""""""
2012. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen , ezt kihagytam ! Tovább kell a suliba maradni mert ugy e a többi óra számát nem csökkentik!
2012. aug. 1. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Hmm... igazából én is baromságnak tartom de ez leginkább pl te neked lett kitalálva, mert mint mondtad nem akarsz részt venni a kötelező tanórán, ami a tanár nemtörődömségétől függ ugye, hogy beírja e az igazolatlan órákat és kb tíz igazolatlan után riasztani kell a mit tudom én kiket, pontosan nem tudom kiket, mert nem volt dolgom velük. Szóval csak a te bajod, ha nem tesizel, pedig most itt lenne az alkalom, hogy normális óraszámú testnevelés mellett bepótold azt, amit az utóbbi időben elfecséreltél. Nos igen, ezen a kormányzati döntésen tehát az lehet felháborodva jogosan, aki eddig is aktív volt a testnevelés órákon.
2012. aug. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak azért vagyok ezen felháborodva mert eddig is 6-7 órát kellett lennem a suliba, mivel most megyek gimibe és legalább 1 órát kell utaznom csak befelé így gondolom lesz kapásból 7-8 órám minden nap szinte, plusz én a lakóhelyemen sportolok is heti 2-3 alkalommal, azt meg egyáltalán nem szeretném abba hagyni. Így is ha végzek olyan 3 óra körül akkor is hazaérek fél 5 fele ahogyan elnéztem a busz menetrendeket így előre akkor utána még tanuljak is ami szerintem tuti lesz vagy másfél óra és már este van. Nekem így nincs bajom hogy jaj tesiznem kell minden nap, jó oké, kibírom. De akkor legalább csinálják úgy hogy ne kényszerből utáltassák meg a mozgást hanem maradjon a normális 2 tesi óra és azok számára akik nem sportolnak nekik bevezetni plusz mozgásokat amiken kötelező részt venniük. És azoknak akik messzebbről járnak be és sportolnak mellette elengedni nekik ezt az egészet. Akik meg csak lustálkodnak azok igen is mozogjanak! Itt a a lehetőségük rá, és jogosnak is tartom ezt, de sokkal egyszerűbben is meglehetne oldani szerintem. Meg lemerem fogadni hogy egyes iskolák tornaterme vagy nagyon kicsi vagy szinte nincs is és télen hogyan tesizzen egyszerre 2 osztály mert nem hiszem hogy egy 8 osztályos iskolában főleg általánosba minden nap tudnának foglalkoztatni osztályokat főleg ha több évfolyam van 2 nél. Szerintem ez a dolog így bukni fog.
2012. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó : Nagyon egyetértek veled :D Megy eddig mindenkinek a zöldpracli :)
2012. aug. 2. 20:37
 7/7 anonim válasza:
De nem úgy van hogy csak az első,ötödik és kilencedikes osztály tesizik mindennap?
2012. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!