Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek csak nálunk...

Szerintetek csak nálunk ilyen, , nem normálisak" az emberek?

Figyelt kérdés

Kérdésem lényege,hogy csak nálunk Magyarországon ilyen ,,nem normálisak" az emberek?

Teszem azt,kellene a sok pénz,de dolgozni máér derogál sokaknak.Nem nyújtunk plusz dolgokat se a munkánkban se az életünkben.


Kellenének a jó dolgok a semmire.

Például:Csajoknak kellene a jó pasi,de amikor megkérdezuem,hogy ő mit tesz azért,hogy megtartson egy jó pasit,akkor húzza a száját.

És amikor a pasi szóvá teszi,hogy ez nem tetszik eg az nem akkor egy aljas szemét a csávó,és amikor lelép akkor meg megint az.


Semmi élet nincs az emberekben,kellene a siker a semmire,megmozdulni hozzá már az nem megy.


A kedvencem amikor szídják a másikat aki sikeres:hogy ő egy rib@nc,hogy ő egy hülye,hogy azért csinos mert genetika.Hogy a gazdag emberek köcsög_k,hogy jókor volt jó helyen.A kifogások gyártása az nagyon megy a magyarnak meg szidní a másikat aki sikeres.


Miért van ez,hogy ilyen bolondok a magyarok 95%-a?


Más országban érdekes nyugaton tesznek a sikerért és nem egymásra mutogatnak.


Nálunk csak kellene a bőség de munka nélkül és ezt mindenre értem


2012. febr. 14. 11:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Ugyanmár!!!Nyugaton is ugyanez a helyzet! Itt is aljas szemetek a gazdagok,mert akár hiszed akár nem nyugaton is vannak szegények akik segélyekért állnak sorba.(ahogy Amerikában is)

Angliában is sokan a segélyekért kilincselnek.Nyugaton is az megy mint otthon,csak aki nem él benne az nem tudhatja.

Szóval nem a magyarok csak ilyenek hanem a világon mindenki..

<angliai lakos>

2012. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nem csak nálunk van ez így, de a leghülyébb nemzet címéért jó eséllyel indulnánk, de minimum dobogósok lennénk. És ezt nem csak az általad felsorolt mai dolgok miatt van így, a magyaroknál történelmi hagyomány hogy saját magukat tiporják sárba, irigység, vagy haszonlesés miatt. Történelmi nagy vereségeink is mind csak azért lettek vereségek mert még az ellenséggel szemben állva is a magyar a magyart támadta hátba.

De hogy ne menjek ennyire vissza, nézd meg akár csak a magyar internetes szokásokat akár csak a torrentezést, semmilyen külföldi oldalon nem kell regisztrálni ahonnan tölteni szoktam és nem nézik a feltöltési arányomat.

Ennek annyi az oka hogy 1. nem sajnálják mástól mint mi a magyarok, 2. nem kell kényszeríteni az embereket seedelésre úgy mint nálunk, mert itt azonnal kilépnek ha tehetik. Tisztelet a kivételnek de ők a kissebbség sajnos.

2012. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Máshol is van ilyen, csak nem ilyen mértékben. Értsd : kint is vannak hülye irigykedő emberek, de nem ennyi, mint itt Magyarországon. Igen, ez az irigység nagyon jellemző az itt élő emberek nagy részére. Ezt egyébként én se csak a munkánál figyeltem meg, hanem pl. mikor mondom valakinek, hogy elég rossz, hogy senki nem akar pl. biciklizni, akkor egyetért, de kimozdulni ő is lusta. Az a baj, hogy ezt nem lehet csak azzal magyarázni, hogy nincs pénzük vagy idejük. Egy magyar átlagban 4,5 órát néz tv-t egy nap, és hétvégén is a többség otthon rohad. ez van, sajnos ilyen a magyar emberek többsége, pozitív változást már nem várok, sztem költözz ki te is külföldre majd Bunkólandiából.
2012. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Épp ez az,hogy a gazdagok nem aljasok,mert nagyon sok meló van abban,hogy annyi pénzze legyen,mindent feláldoznak ahogy én is.Én is mondhatom magam jómódúnak,engem leginkább a mentalitás zavar itt.
2012. febr. 14. 13:26
 5/25 anonim ***** válasza:

Én b*zdmeg a munkát irigylem a másiktól,mert nekem nincs,de k*rvára dolgoznék! Elhiheted nem nagy élmény, hogy 2főnek a havi bevétele 80-90 ezer. Ebből az albérlet 92 ezer volt a múlt hónapban (Remélem matekból jó vagy). Plusz a tv/internet (a mai világban már ez ekkora luxus lenne, hogy le kell mondanom róla?) plusz a kocsi,amivel bejár a drágám dolgozni.

Igen b*zd meg! Irigykedek, hogy annak a k*csögnek hogy felvitte az isten a dolgát. Én meg már nem tudom, hogy mi a f*szt csináljak? Mi a t*kömet tanuljak még diploma mellé? Gyakorlatom van vendéglátásban, bölcsész diplomám.Takarítottam öregasszony sz*ros pelenkáját, Ástam már földet, hordtam vizet 150 facsemetére. GAllyaztam 3 hektár erdőt, hordtam újságot. Voltam TESCoban diákmunkán...sőt a Samsungban is. Akaratból tele vagyok,csak a kib*szott lehetőséget nem adják meg!


NAponta végignézek 1400 álláshirdetést. 60% vissza sem ír. 20% behív,majd közli hogy valamit elolvasott az önéletrajzomon 20% vissza ír, hogy már betöltötték az állást. Már takarítónőnek is jelentkeztem, mert tök mindegy csak tisztességes legyen, ne egy masszázs szalonba kelljen a vendéget lesz*pkodni, ez olyan kib*szott nagy kérés?


"És amikor a pasi szóvá teszi,hogy ez nem tetszik eg az nem akkor egy aljas szemét a csávó"


Persze, mert nem két emberen áll a vásár, igaz?A pasinak mindig igaza van? Mi a f*szom vagy Te?A Nőgyülőlő?

2012. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Nah meg arról nem is beszélve, hogy akit patronálnak a szülők annak 112423%-al könnyebb a dolga.


Nah,de ha már ennyire jómódu vagy, mit dolgozol? És te ki vagy ott?Alkalmazott, főnök? Mióta melózol ott?

2012. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

ma 14:11 pont erről beszélek könyörgöm.Felvitte a dolgát,lehet de pontosan szerinted mit tesz egy gazdag,hogy ott tartson?


Én szívesen elmesélem.Én vállalkozóként dolgozok mint informatikus plusz mellette még csinálok LEGÁLIS okosságokat.De nagyon keményen dolgozom,mint azt őrült olyan tempóban.Igen már most mondhatom jómüdúnak magam,de van olyan nap,hogy szombaton is be kell jönni,nem sokszor de van,és olyan is,hogy este 10kor még dolgozunk,mindezt angolul persze.És meg nem állok,mert este 11kor foglalkozok a másik bizniszemmel is jah és még mellette egyéb informatikai dolgokat is elvállalok,és edzek is.Na szerinted?A ,,8 órás alvás" szót néha megnézem a szótárban,hogy mit jelent,ilyen szinten dolgozok.

Mér nem teszel érte,hogy jobb legyen,csak rajtad áll senki máson nem azon a ,,köcs_g gazdagon".És miért van kocsid?BKV fillérekbe kerül hozzáképest.Miér nem keresel olcsóbb kecót,92ezer albira,hol laktok ti?A Rózsadombon?

30-60között simán lehet nagyon jó kecókat berélni.

Mér nem mész ki külföldre?

Feleslegesen pocsékolod az energiáidat más szídásával.

Nekem is megtehették a szüleim,hogy segítsenek,de nem engedtem,én magamnak állok mindent,mindig is dolgoztam suli mellett,már 19évesen is.


24F

2012. febr. 14. 14:23
 8/25 A kérdező kommentje:
TV-t én nem fizetek,a net az 4000Ft.A tesómnak van TV-je havi 2000Ft-ba kerül,hackelt műhold.
2012. febr. 14. 14:25
 9/25 A kérdező kommentje:

Ja igen az egyik haver is vállalkozó de már nagyon komoly szinten mozog.Klubban vagyunk,beszélgetős,azt mondja,hogy siet,mert 10kor ügyfél van,este 10.Azt mondja,hát múlt hét úgy nézett ki,hogy 11kor tárgyaltunk,hajnal 3kor haza persze 8-kor már indulni kellett vidékre,ezért ledőlt egy erős 3órára a kanapéra,és ott pihent és ment reggel8-kor tovább ezt mindennap.

Erre őszintén kérdezem ki képes?A sikerért képes lennél rá?Családot,csajt beáldozni,mert speciel én igen,mindent.De nem mindenki

2012. febr. 14. 14:38
 10/25 anonim ***** válasza:

14:11 Igen ez az köszönöm! Te vagy a tökéletes példa rá hogy miért ilyen szar ez az ország, ennél jobban kifejezni nem is tudtam volna. Mert te sem úgy fogalmazol hogy de jó lenne ha nekem is lenne munkám, hanem hogy annak a "KÖCSÖGNEK" miért van? Szavaidból sugárzik nem az fáj hogy neked nincs, hanem hogy neki miért van.

Ahogy a kérdező is írta, ha nem telik rá minek kell akkora kiadásokba verned magad? Nem más tehet arról hogy a seggeteket nem tudjátok kiemelni a kocsiból!

Én sem járok kocsival pedig már megtehetném, megdolgoztam érte, egyetem mellett minden nap 4 óra + hétvége 10-12 óra meló. A büfészakon végzett bölcsészdiplomát meg inkább titkold el, azt akkor is megkapod ha be se teszed a lábad, de arra sem elég hogy a mekibe felmosd vele a padlót! Munka pedig van csak derogál elvállalni, igen szar melók amiket én sem szívesen de van és megcsinálom rinyálás és mások szidása helyett. Kérdezőnek csak gratulálni tudok hogy odáig vitte, ő is csak egy példa hogy aki akar és tud kiemelkedik hiába szidja mindenki a gazdaságot meg másokat, azt könnyű de tenni ellene valamit az luxus. Csak várjátok hogy házhoz menjen a nagy lehetőség meg a postás hozza a segélyt. Nézd meg neki volt annyi esze informatikai szakot végzett, amiben annyi a meló hogy beleroskadhat, de ahhoz tanulni kell keményen. A bölcsész szakkal ellentétben, azzal mire mész? ha azt mondod nem tudtad hogy a szart se ér mikor elkezdted, akkor hazudsz vagy csak hülye vagy!

Mások szidása helyett csinálj olyan szakot vagy szakmát ami jó is valamire és lesz munkád meglátod. Vagy maradj otthon és szidj mindenkit aki viszi valamire az életben mert te tehetetlen vagy!

2012. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!