Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nem igazán tudom, ezt hova...

Nem igazán tudom, ezt hova kéne írnom: mi történt a szerdámmal?

Figyelt kérdés

Elég különös dolog esett meg velem a héten. Biztos vagyok benne, hogy kimaradt egy nap az életemből. Keddből hirtelen csütörtök lett.

Tudom, hogy ilyenkor nyáron egy diáknak nehéz nyomon követni a napokat, de ez most nem ilyen eset.

A mostani hét egyébként is más volt. A hétfőm és keddem mindig rutinszerűen ugyanaz történik, + kedden kaptam meg az egyetemről a levelem.

Ehhez hozzátartozik, hétvégén elutaztunk volna és ezért apum már péntekre szabadságot vett ki.

Tehát kedden a levelet tanulmányozva feküdtem le, kb. éjjel 2 körül. Reggel felkeltem és estig teljesen abban a hiszemben voltam, hogy szerda van, amíg apum azt nem mondta, hogy holnap végre ő is itthon lesz. Amikor meg érthetetlenkedtem, rámszállt azzal, hogy milyen hülye vagyok.

De 100% vagyok, hogy szerdának kellett volna lennie. + Bármire gondolok a héten, a szerdámról semmilyen emlék nem ugrik be, mintha meg sem történt volna.

Már nagyon irritál a dolog, mert ez tudom, hogy képtelenség, de akkor is fura.

Ilyesmi még sohasem fordult elő velem. Nem ittam alkoholt, nem használtam tudatmódosító szereket, és aludni sem aludhattam át, mert a család minden este együtt vacsizik.



2012. aug. 11. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is történt pár évvel ezelőtt. Én úgy derítettem ki hogy hova tűnt az a nap, hogy megnéztem a böngészési előzményeket. Arra kb. emlékeztem, hogy mit nézegettem a neten, és rájöttem, hogy tényleg nem tűnt el az a nap, csak egyszerűen hülye voltam :)

Írd le ha segített, mert kíváncsi vagyok!

2012. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen azt hiszem :D én se emlékeztem semmire, tényleg azt hittem hogy megsem történt az a nap, csak anyuék megemlítettek pár dolgot amiről már beugrott :D
2012. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ufok, inkabb Alzheimer bacsi vitte el a szerdadat sztem. :D

De ne fuss egyszerre orvoshoz, hatha a jövö heten visszahozza!? :D

2012. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt a humorba kéne írnod, és sürgősen orvoshoz kéne fordulnod! Nem bántásból írom, komolyan!
2012. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pacsi ***** válasza:
nekem is volt hasonló. Metrón ültem, és elhagytunk egy állomást (nevezzük X-nek), és biztos voltam benne, hogy Y állomás jön, mivel ez van X után, és mikor megált a metró, nem Y állomáson állt meg, hanem az Y utánin. (Y állomáson nem volt se felújítás se semmi, amiért a metró ne állt volna meg.) Végig teljesen eszméletemnél voltam.
2012. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem udom, miért került ez ide. Ez igaz. Csak már nehéz volt magamban tartani.


Képzeljétek, a szüleimet kérdezni, nekem is eszembe jutott... Nyilván feltűnt volna, ezért különös.

2012. aug. 12. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!