Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki emlékszik még Ferire ( a...

Inuaki kérdése:

Ki emlékszik még Ferire ( a kérdező ) és 404 ( a gyűjtő ) esetére? Mi történt velük?

Figyelt kérdés
Mi lett a történet vége, kiműtötték azt a valamit Feriből, 404-el mi lett??
2012. máj. 12. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Én emlékszem, heppi end lett a vége. 404 kiműtötte Feriből azt a cuccot, aztán összeköltöztek.
2012. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 SSJGoku ***** válasza:
100%
Természetesen mind a ketten elmegyógyintézetbe kerültek!! Vígan élik életüket gumifalu szobájukba. csak internet nincs
2012. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

404 azt nyilatkozta, hogy nincsenek reptoidok.

Másna feri felfedte kilétét, hogy valójában egy alakváltó reptoid, és büntiből megcsinálta 404 púzóját.

De ezt 404 nem vette zokon, mert ő már a fény gyermeke, és elfogadja a karmáját.

Azóta így egymást kezelgetik bő vazelinnal.

2012. máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Elvitték midkettőt közmunkára, így most nem tudnak írni.
2012. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi, akik komolyan gondolták a választ, azokat felpontozom, de túrórudi válaszát azért pontozom fel, mert jópofa volt xdd
2012. máj. 12. 15:49
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

itt megtalalod mind2-t

2012. máj. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
404-es alezredesként szerepel a fórumon :D Behalok.
2012. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

404-es szerint a földönkívüliek a faágon szoktak ülni és láthatatlanok :xD


"Most van több időm, tudok mesélni. Idős. 90 felett van de van benne erő. Nem eszik húst. Azt nem tudom hisz-e Istenben, de azt mondta van egy nagy erő ami az egész univerzumot irányítja, de erről nem beszéltünk részletesen mert engem nem érdekelt ez a téma. Oklevelet nem kaptam tőle. Beszélget földönkívüliekkel igen több fajjal is. Sőt amikor nála voltam maga mellé is beszélt, mintha lett volna mellette valaki, de én nem láttam mellette senkit. Előfordult hogy például amikor tanított engem, vagy csak beszélgettünk, akkor hirtelen beszélt a levegőnek is. Maga mellé nézett és beszélt valamihez vagy valakihez nem tudom, és volt amikor vitázott is a levegővel, ilyenkor azt hittem bolond, de megnyugtatott hogy ő nem bolond nyugodjak meg, csak én nem látom azt a lényt amit ő lát, bocsánatot is kért tőlem és elfogattam. Volt amikor felnézett a fára és felkiabált a fára: "Már megint itt vagy? Miért követsz folyton?" Én felnéztem a fára de nem láttam rajta semmit. Viszont valami mozgatta az egyik ágat, de nem a szél volt mert akkor az összes ág mozgott volna. Csak egy ág mozgott, egy vastag ág tehát ne egy kicsi ágat képzelj el hanem nagy vastag ágat, de az is csak egy pillanatra mozdult meg és az után hogy felkiabált a fára. Beszélt magában hangosan, ezért mindenki őrültnek nézte az ottani faluban, pedig nem magának beszélt, hanem egy lénynek amit ő látott csak. Azt mondta én is láthatnám ha az a lény akarná hogy én is lássam, de csak neki engedte meg hogy ő lássa, nekem nem jelent meg sajnos. Állítólag az a lény nem földönkívüli, és van belőlük több is, itt élnek ők is a Földön csak az embereknek nem mutatják meg magukat, ők viszont látnak minket. Vannak más emberek is akik láthatják őket, és azokat az embereket elmegyógyintézetben kezelik mert azt hiszik őrültek, miközben valóban látják őket és egyáltalán nem őrültek. "


"Most van több időm, tudok mesélni. Idős. 90 felett van de van benne erő. Nem eszik húst. Azt nem tudom hisz-e Istenben, de azt mondta van egy nagy erő ami az egész univerzumot irányítja, de erről nem beszéltünk részletesen mert engem nem érdekelt ez a téma. Oklevelet nem kaptam tőle. Beszélget földönkívüliekkel igen több fajjal is. Sőt amikor nála voltam maga mellé is beszélt, mintha lett volna mellette valaki, de én nem láttam mellette senkit. Előfordult hogy például amikor tanított engem, vagy csak beszélgettünk, akkor hirtelen beszélt a levegőnek is. Maga mellé nézett és beszélt valamihez vagy valakihez nem tudom, és volt amikor vitázott is a levegővel, ilyenkor azt hittem bolond, de megnyugtatott hogy ő nem bolond nyugodjak meg, csak én nem látom azt a lényt amit ő lát, bocsánatot is kért tőlem és elfogattam. Volt amikor felnézett a fára és felkiabált a fára: "Már megint itt vagy? Miért követsz folyton?" Én felnéztem a fára de nem láttam rajta semmit. Viszont valami mozgatta az egyik ágat, de nem a szél volt mert akkor az összes ág mozgott volna. Csak egy ág mozgott, egy vastag ág tehát ne egy kicsi ágat képzelj el hanem nagy vastag ágat, de az is csak egy pillanatra mozdult meg és az után hogy felkiabált a fára. Beszélt magában hangosan, ezért mindenki őrültnek nézte az ottani faluban, pedig nem magának beszélt, hanem egy lénynek amit ő látott csak. Azt mondta én is láthatnám ha az a lény akarná hogy én is lássam, de csak neki engedte meg hogy ő lássa, nekem nem jelent meg sajnos. Állítólag az a lény nem földönkívüli, és van belőlük több is, itt élnek ők is a Földön csak az embereknek nem mutatják meg magukat, ők viszont látnak minket. Vannak más emberek is akik láthatják őket, és azokat az embereket elmegyógyintézetben kezelik mert azt hiszik őrültek, miközben valóban látják őket és egyáltalán nem őrültek. "


[link]

2012. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Rossz hírem van. [link]
2012. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!