Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Tegnap arra ébredtem, hogy...

Tegnap arra ébredtem, hogy egy földönkívüli lény tapizott, szerintetek ebből lehet gond? Kb 3 méter magas volt, és pikkejes. Furcsa nyelveken szólt, és állandóan azt kérte, hogy adjam neki kölcsön a nemrég általam vásárolt eper lekvárt.

Figyelt kérdés
Na most én fullra megijedtem, de nem tudtam megozfulni, mert lebénított egy tahion sugárral, aztán feltranszportált az űrhajójába

2012. aug. 13. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Biztosan megbántódott az eperlekvár miatt. Legközelebb hasonló esetben azonnal add oda. Némi baracklekvár kíséretében, hogy szegény idegen valami jót is egyen.
2012. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
" Kb 3 méter magas volt, és pikkejes" Ez egy reptoid volt, elültették benned a reptoid tojásokat, amik ki fognak kelni és felzabálnak belülről.
2012. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miért nem fényképezted le????? és ha furcsa nyelveken beszélt akkor hogy értetted meg hogy eper lekvárt kért???xd Ha tapizott téged akkor biztos megtetszettél neki, talán vissza fog térni hogy szaporodjon veled!!xd Honnan tudtad hogy tahion sugárral bénított le??? ÉS MI TÖRTÉNT AZ ŰRHAJÓN??? XD
2012. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
És kopaszra nyalta a fejed,miközben üzemanyagot töltött a társa a tankba,amit a hajadból kinyert zsiros eperlrkváros massza tett ki.
2015. ápr. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, tachion sugárral biztosan nem bénított le. :P

[link]

2016. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Anton Chigurh ***** válasza:

Ne haragudj, amiért letapiztalak.


A lekvárt nem adom vissza :P

2023. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!