Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy az olimpia...

Lehetséges, hogy az olimpia záróünnepségén fedik fel magukat az idegenek?

Figyelt kérdés
Elsőnek egy olyan teória volt, hogy valamikor az olimpián fedik fel magukat, mivel azt sokan nézik. Aztán jött egy olyan verzió, hogy a nyitányon érkeznek, de az elmaradt. Majd ezután következett egy minden valóságalap nélküli feltevés, hogy augusztus 4.-én jönnek, de ekkor sem történt semmi. Ha visszatérünk az első teóriához, hogy az olimpián jönnek valamikor, akkor lehet, hogy a mai záró ünnepségen fognak megjelenni.Szerintetek?

2012. aug. 12. 15:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Aha még ha évtizedek múlva is,de meg van az esély hogy az olimpián jelenjenek meg,vagy mégsem.
2012. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 x) ***** válasza:
És ezeket a "teóriákat" mégis hol hallottad? -.- annyira szeretem az ilyeneket. Mégis mi a francért fednék föl magukat? Még csökevényes emberi aggyal is ostobaságnak hangzik, nemhogy egy földönkívüli (elvileg) fejlettebb lénynek..
2012. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Az igazi földönkívüliek nem fogják magukat felfedni. Ha lesz UFO-invázió az olimpián (amit kétlek) akkor az is megrendezett lett, ugyanis egy bepánikolt lakosság több mindent megenged az államnak a biztonság érdekében. Ennyi.
2012. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Ne már,pont nem tudom majd nézni mert dolgozom!
2012. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, ebben nem vagyok 100%ig biztos, de mindenesetre én nézni fogom. Ebben az esetbe a plejádiakról van szó, akik igen is fel akarják venni a kapcsolatot az emberekkel és egy esemény, amit szinte az egész világ néz egy jó lehetőség erre.
2012. aug. 12. 16:33
 6/29 anonim ***** válasza:
Egyébként ironikus, de az olimpia zárónapján jár le a maja naptár egyik ciklusa. Nem az a nagy, ami az év végén, hanem a kisebb.
2012. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Azaz ma, augusztus 12-én. Elfelejtettem, hogy ma van a zárónap.
2012. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Kérdező: plejádiak nem léteznek, nem akarnak velünk kapcsolatot felvenni.

Ha ma nem jelentkeznek, lesz egy újabb elmélet arról, hogy a NEGATÍV ENERGIÁK elijesztették őket?:D

2012. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Katika nem unod a bolond kérdéseket fogd már fel hogy nem jön semmi ürlény!! dec 21.-n sem!
2012. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy nem jön ? A maiban teljesen tanácstalan vagyok, de a december 21.-i az halálbiztos.
2012. aug. 12. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!