Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van itthon egy könyv, de anyu...

Van itthon egy könyv, de anyu szigorúan megtiltotta, hogy beleolvassak?

Figyelt kérdés

Én mégis megtettem, mert most itthon az igazság az, h nemrég láttam meg ezt a könyvet véletlenül nagyon régi lehet. Bele olvastam és rájöttem, hogy szellemidézések, bájital receptek készítésével és egyéb varázslatok vannak benne.

Az egyik szellemidézést kipróbáltam és nagyon megijedtem, mert valami tényleg megjelent és beszélt hozzám, most itt ülök a gép előtt ott hagytam a könyvet és a szellemet...

Szerintetek eltűnik magától vagy mit csináljak nagyon rosszat tettem mi lesz?? SOS



2012. aug. 27. 10:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Azért az ilyen kérdezök kitalálhatnának valami érdeksebbet... ez olyan tipikus szellemsztori, hogy már egy óvódás se hinné el...


Legközelebb idézz meg egy loú szellemet, az feldobja majd :D

2012. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A könyv cime:

Jennifer Love Hewitt - Hogyan játszunk végig 6 évadot mimika nélkül.

2012. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
KAMU
2012. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Hajts a könyv végére. Visszafelé számolva a 13-ik oldalon van leírva benne, hogyan lehet azt a szellemet megkérni, hogy menjen vissza oda ahonnan jött, mert most éppen nincs rá tovább szükséged!


Csináld végig azt a gyakorlatot is, és mire anyud hazaér, akkorra már helyre is pofoztad a dolgokat.

Másszor pedig ne kotnyeleskedj olyasmibe, amire azt mondják, hogy ne tedd!!!

2012. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál, mi lesz, ha a szellem is beleolvas a könyvbe és megidéz egy másik szellemet ? :D
2012. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hány oldalas a könyv?
2012. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egy. Igazából egy mondat az egész. Az áll benne nagy betükkel szedve: Ne vágj pofákat.

Nem olcsó könyv. Mondjuk érthető, mert ezt a tanácsot Jennifer Love Hewitt adja és ő okos.

2012. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

14-es vagyok!

Jázusom! Ti aztán értitek a Humort!, ha ennyire le tudtatok pontozni!!!!!

2012. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!