Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces ill. ciki történetek? :-)

Vicces ill. ciki történetek? :-)

Figyelt kérdés

Írjatok. :D


Sport gála volt, eléggé leittuk magunkat. Ott volt az a fiú is aki minden csajnak tetszett. Valahogy a kezembe került a pénztárcám, és közbe mondtam, hogy milyen helyes XY-on. Erre a barátnőm megszólalt, hogy igen csak kicsit rohadnak a fogai. Én meg előkaptam egy 500-ast, hogy van pénzem megcsináltatjuk :DD szegény gyerek is hallotta :-D



2012. aug. 29. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Angol órán ültem egy csaj mellet és amúgy nagyon bejött nekem és kicsit én is neki.Másik oldalamon haverom hatalmasat fingot,hangtalan volt de szörnyű,a csaj rám nézett én meg egyből,hogy nem én voltam,erre ő:Aha persze.Egy életre elvágta az esélyeimet a haver aki utánna vissza kapta az élettől mert ugyanúgy angolon tüsszentet és későn kapott oda,úgyhogy csak csuklótól könyékig lepte be a kezét az "iszap".


Osztállyal kirándultunk mindenki kezében gombócos fagyi,haver mondja:vadkacsák,és közben feléjük mutatott,aztán csodálkozott hova lett a fagyi a tölcséréből.

2012. aug. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
sziasztok szörnyu dolog történt az éjjel, ugyanis betörtek hozzánk. Reggel, amikor próbáltam ellenorizni, hogy vajon mit vihettek el örömmel tapasztaltam, hogy szerencsére nem hiányzik semmi. Miután örömmel nyugtáztam hogy nem vittek el semmit leültem az asztalomhoz és megpróbáltam bekapcsolni a gépemet, de nem történt semmi. Megnéztem hátul, hogy nem húzódott-e ki a tápkábel, de minden a helyén volt. Ekkor gondoltam, hogy itt bizony komoly gond lehet, felnyitottam a gép házát és a látvány, ami elém tárult nyomorforgató volt. A betöro tele szarta a gép belsejét és ezért nem muködött. A tengernyi kula közepén egy névjegykártya volt, amelyen ez volt olvasható Dr. Nagyfi Richárd pajszermester, elismert fekáliahacker. A kártya szerint az úriember ezen oldal tagja, így szeretném megkérdezni miért tette ezt velem?
2012. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömnek nagyon bejövök, én is bírom őt így nem ellenkeztem mikor az egyik házibulin mondta, hogy aludjunk egy ágyba, de csak is alvásról van szó, semmi másról! Én már addigra kijózanodtam ő meg nem is ivott,

mert szívgyógyszert szedett!

Mikor lefeküdtünk túl bő volt a hálóruhám, és eléggé kivágott a teteje.

Jó ideje fekszünk az ágyba, meredt szemekkel néz a srác,

kérdezem mi a baja, erre kitör belőle a nevetés.

Lehajtom a fejem és látom, hogy mindkét csöcsöm, kilóg a ruhából. Nagyon égett a pofám és gyorsan visszapakoltam

a melleim a hálóruhába, de akkor az a srác már nagyon nevetett!!! Nekem kevésbé volt vicces :/

2012. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 DiLiBoGyÓ_03 válasza:
85%
Én az egyik oldalon (már nem tudom melyiken, de csak is ilyen ciki sztorik vannak rajta, szóval király) olvastam h egy nő leakarta vinni a kutyáját és ilyen körfolyosós lépcsős panelban lakott. Jön a nénike mondja neki, h h lehet ilyen gusztustalan h telesz**atja a kutyájával 3 emeltnyi lépcsőházat és nem takarítja fel. Mellesleg -hozzátette a nő-aznap az lett volna az első, h leviszi és előző éjszaka nem hullatta magát a kutya a lépcsőre. Nem sokkal 83 bejegyzéssel) lejjebb megtaláltam a következő dolgot ami köbö így hangzott: nagyon berugott a srác mert fesztiválon volt, és nagyon kellett neki a nagydolog és már nagyon nem bírta ki. Annyira kellett neki, h nem ért fel a 3. emeletre és becsinált eléggé. De annyira égett a dologtól, h nem merte feltakarítani vagy valami ilyesmi.
2012. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

pont matekórán jött rám a rosszullét, és fel akartam bontani a zacskót. De az elszakadt, és szétrobbant a cukor, és mindenfelé elrepült. A matektanárt pont fejen találta.

A Másik meghogy ültem az erkélyen (10. emelet), és gépeztem, mellettem egy üveg narancslé nem volt kupakja. Egyszer valamin elkezdtem röhögni, és lelöktem a narancslevet az utcára. És mivel nem volt rátekerve, ezért az alattunk az erkélyen napozó emberkét meglocsolta narancslével, és fejbe is találta. Gondoltam, hogy le se megyek, mert minek, ha az már úgy is kiömlött. De mivel volt rajta valamilyen nyereményjáték, és ötnek össze kellett gyűlnie, ezért anya leküldött. Hát kicsit se volt kellemetlen megmondani hogy az az én üvegem...

2012. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
.
2014. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

9 éves voltam, negyedikes.

Volt egy fiú az osztályunkban, aki az elsősöktől az ötödikesekig agyonkínozta a jó népet. Rettegtek tőle sokan.

Én egy vékony, alacsony kissrác voltam, a szemében hatalmas célpont. Naponta megalázott.

Egy nap az usvaron játszottam és félrehívott. A fiú bandájához vezetett és elém tartott egy üveget tele málnaszörppel.

Azt

Mondta, ha megbtudom inni x idő alatt egyszerre, akkor egy hónapig nem kínoz. Egy hónap az egy hónap, kínzás nélkül pedig szép hónap, szóval rögtön belementem. Az üveg negyedénél éreztem, hogy nem fog összejönni, de muszáj volt, nagyon akartam azt a nyugalmat. Az utolsó kortyoknál már hányingerem volt. Végül visszaadtam és erős hasfájással elmentem volna, amikor megmarkolta a karom.

- Hová mész? - kérdezte.

Nem mertem válaszolni, ő meg a fejével biccentett a fiúknak, akik megragadtak és közös erővel egy padra ültettek és odakötöttek.

Én elkezdtem rimánkodni, hogy megígérte, hogy békèn hagy, de ő nevetett. Majd annyit mondott, hogy ne mehek szólni senkinek.

Kb két tanár is elment mellettem, egyik másfele nézett, másik annyit látott, hogy ülök.

Egy idő után pisilni kellett, de senki sem vett éstre.

Megsemmisülten ültem ott. Tudtam, hogy nem fogpm sokáig bírni, de nem akartam bepisilni, így muszáj volt bent tartanom.

Sorakozónál odajött az osztálytársam, elengedett és szaladni kezdtem, de pár lépés után egy fát megláttam és megtorpantam. Éreztem, ha akarok se tudok tovább menni. Végül nem bírtam, a nyilvánisság előtt lepisiltem a fát.

- Hát de mit csinálsz? - halottam, ahogy egy tanítónéni rámförmed.

Végül igazgatói intőt kaptam. Az osztályfőnök másnap félrehívott, próbálta kiszedni belőlem az igazat. Végül sírva elmondtam.

A sors iróniája, hogy a fiú év végefele bepisilt az osztálykiránduláson.

2014. aug. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem röhögtem olyan jót mint a második betörős irományán. Hahahaha
2015. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!