Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Amacska mindíg a talpára...

Fetya1010 kérdése:

Amacska mindíg a talpára esik, a vajaskenyér pedíg a vajasfelére de mi lesz ha bele sütünk 1 kiló macskát 1 kiló kenyérbe, úgy hogy ki áll a macska 4 lába azt megvajazzuk és kibaxuk az ablakon?

Figyelt kérdés
ha? ti tudjátok a választ mert matekórán megkérdezte a tanár (tök logikus igaz?!) de nem tudtam mit válaszolni úgyhogy kivágtam a macskáját az ablakon persze ez neki nem tetszett mert nem volt vajas és kenyérbe se volt sütve, ugyhogy be írta az 1 est. (segítsetek mert megbukok o.O)

2012. szept. 20. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
csak akkor működik, ha nem a vajas felén áll ki a lába.
2012. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A macska talpra esik, a kenyér a vajas felére - ha a macska talpát megvajazzuk egyszerűen leesik az egész, ergo nem történik semmi különös. Nem értem a problémát.
2012. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szörpike98 ***** válasza:

én egyszer kipróbáltam...


fogtam a macskám bekentem vajjal kibaxtam az ablakon aztán utána dobtam két kenyeret...És mi történt?

Hát igen,a talpára esett a rózsa bokorba...szegény.*.*

2012. szept. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!