Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehetséges hogy én egy raptóid...

Lehetséges hogy én egy raptóid vagyok?

Figyelt kérdés

mostanában úgy érzem hogy mindenkit utalok mindenkit megennék sőt olykor olyan érzésem van hogy nem én irányítóm magamat mintha lenne valami a fejemben amivel irányítanak. És most hogy következik az invázió egyre jóban úgy érzem hogy nem tartozók ide hanem én valami más bolygóról jöttem és az a dolgom hogy én adjam meg a végső csapást az emberiségre.

Plusz ehhez hozzá jön hogy kezdek kopaszodni és a bőröm színe is fakul és mintha tovább fejlődnek és vissza nyerném eredeti alakom ami minden bizonnyal egy raptóid

Mit tegyek? Van még esély hogy az emberek oldalán harcoljak. Én megszeretelek titeket és nem akarok ellenetek harcolni.



2012. szept. 21. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2012. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az vagy, csak vigyázz, nehogy cipőt csináljanak belőled!

A csipszet meg vetesd ki a fejedből egy pszichiáterrel.

szerencsésebb lenne, ha loú lennél vagy görénymolyfingember, az rézfaszkúrtán él, szóval, ha odavalósi vagy, akkor esélyes, hogy az vagy, de ezt egy loú szakértő jobban megtudná mondani.

2012. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és akkor mit tegyek hogy ne változak át?
2012. szept. 21. 11:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit tehetnél átváltozás ellen.Szerintem ezt a Loúegészségügyi Degenerációs Intézetben kellene megkérdezned.A címéről, telefonszámáról érdeklődj pszichiáterednél, gyógyszerészednél.
2012. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem a legegyszerűbb megoldás az átváltozás ellen egy golyó a fejbe.
2012. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!