Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most komolyan, mi az a raptoid?

Most komolyan, mi az a raptoid?

Figyelt kérdés
Böngésztem a GYIK-et és láttam sok ilyet, de sehol sincs teljesen leírva, egyáltalán igaz, vagy valami agyszülemény? Valami összefoglaló cikket tudnátok róla mutatni? Valami inváziórol beszélnek.. Ez is olyan kamu mint a chupachabra?
2011. nov. 14. 09:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
raptoid = gyíkember?
2011. nov. 14. 09:44
 2/17 Antimod ***** válasza:
92%

Vajon miért nincs leírva... mert az emberek 90%-a nem tudja, mi az, de divat, ezért írogatnak róla összevissza.

Komolyan, lassan külön témakör kellene ezeknek (pl. Reptoid-kérdések), és lehessen szűrővel beállítani a profilban, hogy megjelenjen-e, vagy ne.

2011. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem kamu!

Léteznek!

Itt van, tessék:


[link]

2011. nov. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

09:52

vagy inkább autobann-t beállítani, ha a reptoid szó szerepel a kérdésben

2011. nov. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Antimod ***** válasza:

"vagy inkább autobann-t beállítani, ha a reptoid szó szerepel a kérdésben"

r3ptoid, rept0id :P

2011. nov. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
a reptoid egy gyíkszerű idegen faj, amely minden szempontból erősebb az emberiségnél, okosabbak, erősebbek, és rendelkeznek olyan képességgel hogy tudják manipulálni az agyadat. 2012 december 21.-én lesz az inváziójuk, az ellenállás meg akarja menteni az emberiséget de semmi esélyük a reptoidokkal szemben.
2011. nov. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Antimod ***** válasza:
81%

"2012 december 21.-én lesz az inváziójuk"

Kedves Tőlük, hogy bejelentették előre. Vagy már a maják agyát is manipulálták? Bocsánat, de ez már tényleg a baromság kategória.

2011. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
A reptoid egy kitaláció. Unatkozó gyerekek pedig szőnek hozzá valami mesét, lásd invázió. Fárasztó és unalmas téma.
2011. nov. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Azt még esetleg elhinném, hogy létezik és páran látták is... NADE!!! Honnan a francból tudnánk mi, egyszerű földi lények, hogy milyen képességeik vannak, mit akarnak tőlünk és ami a legfontosabb: honnan a rákból tudnánk, hogy mikor akarnak támadni, ha egyáltalán akarnak??? Ez az, ami a legjobban sántít.


Kérdező: múltkor láttam egy dokumentumfilmet a chupacabráról, arról már bebizonyították, hogy létezik. Semmi extra, egy génhibás prérifarkas. ÉN is valami izgibbre számítottam, de semmi. Annyi, hogy a génhibája miatt nincs bundája (mint mondjuk a Szfinx macskának) és kész. De nem iszik vért, vagy ilyesmi, csak lopkodja a csirkéket.

2011. nov. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Nos eddig én csak ezen a gyakorikerdesek.hu-n találkoztam ezzel a baromsággal. (reptoid)


Kicsit utána olvastam ennek a jelenségnek (kultusznak) és nem meglepő hogy külföldi oldalakon jutottam a megoldásra.


Eredetileg "Reptilians" néven kezdték el ezt a zagyvaságot terjeszteni.


Pár magukat "történet kutatóknak" nevező emberkék, furcsa nem emberre hasonlító lényeket kezdtek felfedezni a Maja és az Egyiptomi rajzokon. (milyen meglepő)

Többek között gyík szerű alakokat ábrázolnak.


Persze ha valaki megnézi az erről készült dokumentum filmeket és leírásokat.

Kiderül, hogy ez csak mind fikció, és a történet kutatók is csak saját elképzelésük szerint határozzák meg a tényeket, egyértelmű bizonyíték nincs arra, hogy egyáltalán léteznének ilyen lények.


Több sem kellet a sci-fi, regény, íróknak és csak úgy születtek a hihetetlennél hihetetlenebb történetek.

A többit már a publikum kreálta.

Van aki bibliaként tekint erre az egészre,


És van aki utána jár az egésznek és tudja, hogy ez nem valós jelenség.

Persze vannak azok akik ezzel hülyítik a náluk hülyébbeket. (mert ez akkora szórakozás)


Hát ez van itt ezen a gyakorikerdesek-en is. (szánalmas)

2011. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!