Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan lehetne elkapni egy...

Hogyan lehetne elkapni egy erdei szárnyas manót? (Szkeptikusok kérem ne írjanak)

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 22:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Erdei szárnyas manó fogó hálóval
2012. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Nagyon tréfás!


Direkt írtam, hogy szkeptikusok ne írjanak!


Szakértők válaszát várom.

2012. szept. 21. 22:14
 3/28 anonim ***** válasza:
bocsi, egyből tréfát csinálnék a dologból, de mivel írtad hogy szkeptikusok ne írjanak, ezért inkább meg kérdezem hogy honnan vetted ezt? mi ez a szárnyas manó? valami állat? vagy lepke?
2012. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
elkapni nem lehet mert egyböl megszökik és visszamegy aprajamanóafalvaba.Azt tanácsolom hogy próbálj meg vegyülni köztük.ha nem sikerül akkór probáld meg hogy idöben be veszed a gyógyszeredet.
2012. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
szarnyas manok nem leteznek es amiert 10 eves vagy nem kel hujesegeket irni!!
2012. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Kinézetre hasonlít az emberre, de hártyás szárnyai vannak és termetre nagyon kicsi.
2012. szept. 21. 22:17
 7/28 anonim ***** válasza:
és te elhiszed hogy létezik ilyen?mert ha igen jobban jársz ha beveszed a gyógyszered és lefekszel.
2012. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy természetfeletti kérdés....ezért természetfeletti eszközökkel próbálkozz szerintem,pl repülj utána!!!! és kapd el az átkozottat....sok sikert,remélem segíthettem! :)
2012. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy szkeptikusok ne írjanak.


Nem elhiszem, ha nem tudom, mert láttam.

2012. szept. 21. 22:21
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Állítsd fel a tipikus manó csapdát. Ha nem tudnád mi ez, leírom.

Vegyél egy doboz, amiben elfér, egy karót és egy zsineget. A dobozt támaszd ki a karóval, majd a zsineget kösd rá. Rakj a doboz alá áfonya lekvárt, mert azt nagyon szeretik. Fogd meg a zsineg másik végét és bújj el egy bokorban(mivel erdőben vagy biztos lesz). Ezután már csak várni kell és ha a manó leszáll a lekvárért rántsd meg a zsineget és így ráhullik a doboz. Innen már gondolom feltalálod magad, nekem ez mindig beválik manó fogásnál.

Mihály jósnő

2012. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!